yooistanbul projesi Beşiktaş Ortaköy’de

yooistanbul rezidans konut projesi Say Yapı'nın kendi arazisi üzerinde, Beşiktaş Ortaköy'de hayata geçiyor.

Paylaş

yooistanbul rezidans konut projesi Say Yapı’nın kendi arazisi üzerinde, Beşiktaş Ortaköy’de hayata geçiyor.

Projede, konseptin tüm dünyadaki örneklerinde olduğu gibi rezidans alacak olan herkese özel bir kazanç tablosu oluşturuluyor.

İstanbul’un en seçkin lokasyonu Ulus – Ortaköy – Zincirlikuyu üçgeninin tam merkezinde, eşsiz boğaz ve doğa manzarası ile dolu bir yaşam vaat ediyor. yooistanbul, Ortaköy vadisinin yemyeşil doğasının tam ortasında, capcanlı şehrin göbeğinde, Ortaköy sırtlarında, Boğaz’a sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

2016 yılından itibaren fiyatların her 4 ayda 1 arttığı yooistanbul’da, birinci sınıf malzeme kalitesi ve eşsiz konsepti ile inşaatı bittiğinde, yatırımcısına dolar bazında en yüksek kar ettiren projelerden biri olacak.

Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, “yooistanbul bittiğinde lüks konut konseptinde bugün satın alan yatırımcısına, proje tamamlandığında en yüksek primlenme oranı olan yüzde 35’le kazançta da farklılık oluşturacak.

Lokasyonu itibariyle projemiz sürekli değer kazanacak, yatırımcısı sürekli değerlenen benzersiz bir yatırım yapmış olacak. Nisan 2017’ye kadar yüzde 30 daha satış hedefliyoruz” diyor.

Say Yapı tarafından yapılan Yooistanbul projesi Ortaköy’de 22 bin metrekarelik alana kuruluyor. 11 blok halinde yükselen proje, eşsiz Boğaz manzarasına sahip. Bloklar 5,5 katlı olarak tasarlandı. 116 rezidans dairenin bulunduğu Yooistanbul projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri yer alıyor.

yooistanbul projesi ayrıntıları

Say Yapı’nın İstanbul Beşiktaş’ta yükselen lüks konut projesi Yoo İstanbul’un yüzde 80’i yeşil alana ayrıldı.

İstanbul’un Beşiktaş bölgesinde Say Yapı tarafından 22 bin metrekarelik alanda 120 konut kapasitesi ile inşa ediliyor.

Yoo İstanbul projesinde büyüklükleri 120 ile 1000 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

Yoo İstanbul’da yüzde 30 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor. Yeniden satışa çıkarılan projede anahtar teslim işlemlerinin Aralık 2016 tarihinde yapılması planlanıyor.

Say Yapı’nın geliştirici firma olduğu Yoo İstanbul projesi 5 katlı 11 bloktan meydana geliyor.

Yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılan projenin arsa alanı ise 22 bin metrekare.

2010 yılında lansmanı düzenlenen Yoo İstanbul projesinde satışlar yeniden başladı.

Beşiktaş Ortaköy’de yükselen Yoo İstanbul, dünyadaki 75 “Yoo” projesinden biri.

Yoo İstanbul, dünya jet setin vazgeçemediği St. Martins Lane, Mondrian, Hudson gibi seçkin otel ve rezidansların tasarımını yapan Phillippe Starck imzası taşıyor.

Türkiye’deki ilk “Yoo” projesi olan Yoo İstanbul, iki blok deniz manzarasına sahip.

Oturum amaçlı tercih edilen Yoo İstanbul, bölgedeki kiralık daire ihtiyacına yeni yapısı ve lüks daireleriyle cevap verecek.

3 oda 1 salon daireler : 2 milyon dolardan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.