Yeşilmavi Maltepe konut projesi yükseliyor

Yeşilmavi Maltepe konut projesi Suryapı tarafından İstanbul Maltepe'de 50 bin 18 metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor.

Paylaş

Yeşilmavi Maltepe konut projesi Suryapı tarafından İstanbul Maltepe’de 50 bin 18 metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. Proje kapsamında toplam 268 daire ve ticari alan olacak.

Anadolu yakasının markalı konut üslerinden biri olan Maltepe’de yeni bir konut projesi daha hayata geçiriliyor.

Sur Yapı, Maltepe konut projesi Yeşilmavi’de  deniz manzarası ve Kayışdağı Ormanının temiz havasını bir arada sunuyor.

Ferah daireleri, sosyal tesisleri, yeşil alanları, deniz manzarası, orman havasıyla sakinlerine huzurlu ve modern bir yaşam alanı vadediyor.

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Maltepe’nin sahip olduğu Marmara Denizi ve Adalar manzarasının markalı projelerin bölgeye olan ilgisini her geçen gün artıyor.

Projenin yer aldığı lokasyon Küçükyalı, Bostancı ve Maltepe’nin canlı, hareketli semtlerine çok yakın. Yeşilmavi projesi de metro, sahil yolu, E-5, minibüs caddesine yakın konumda.

Yeşilmavi Maltepe konut projesinde 450 bin TL’den başlayan fiyatlar

Sur Yapı yeni projesi Yeşilmavi’de, tanıtıma özel yüzde 10 indirimli fiyatlar sunuluyor. 63 metrekare 1+1’lerin 454 bin TL, 91 metrekare 2+1’lerin 645 bin TL,’den başlıyor.

162 metrekare 3+1’lerin 1 milyon 96 bin TL ve 244 metrekare 4+1’lerin 1 milyon 641 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede tamamı peşin veya banka kredisinin kullanıldığı peşinat ödemelerinde de tanıtıma özel yüzde 10 ilave indirim daha uygulanıyor.

60 ay sıfır faiz, 120 ay yüzde 0,45, 180 ay yüzde 0,74 ve 240 ay yüzde 0,79 vade oranlarıyla da kampanya kapsamında satın alma seçeneği sunuluyor.