Yedi Mavi Zeytinburnu’nda yükseliyor

Yedi Mavi konut projesi Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından Zeytinburnu'nda hayata geçiriliyor.

Paylaş

Yedi Mavi konut projesi Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından Zeytinburnu’nda hayata geçiriliyor.

Yedi Mavi Projesi 63,5 dönüm arazi üzerinde rezidans (Konut), ofis, AVM ve apart otelin yer alacağı toplam 1047 adet bağımsız bölümden oluşuyor.

17 katlı 6 blokla hayalleri hayatın merkezinde buluşturan projede eşsiz deniz manzarasına sahip 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 5 farklı daire seçeneği yer alıyor.

Ayrıca projede elektrikli araçların da kullanımına uygun 2 bin 600 araçlık otopark alanı bulunuyor. Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlandı.

Projede daireler 75 metrekareden başlayıp 400 metrekareye kadar çıkıyor. İlk olarak sadece konutların satışına başlanan Yedi Mavi’de metrekare fiyatları ise 13 bin liradan başlıyor.

Proje Belgradkapı, Silivrikapı, Mevlanakapı ve Topkapı gibi İstanbul’un tüm kapılarından denize açılan şehrin altın kapısı olacak.

Yedi Mavi ulaşım ağlarının ortasında

Yedi Mavi projesi Tarihi Yarımada’nın içinde yer alması ile ayrıca önemli. Marmaray, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali’ne yakın.

Ayrıca E-5 ve TEM gibi çok önemli ulaşım akslarının yanı başında olmasının İstanbul trafiğinde çok büyük avantaj olacak.

Aralık 2016’da açılacak Avrasya Tüneli ile İstanbul’da araç trafiğinin yoğun olduğu Kazlıçeşme-Göztepe arasındaki mesafe 15 dakikaya inecek.

Yine Galataport Projesi de bölgeye büyük değer katacak. Bu projelerin bitmesiyle projenin zaten çok değerli olan lokasyonu, İstanbul’un her yerine trafiksiz ulaşım sağlayacak.