West Side İstanbul Beylikdüzü projesi

West Side İstanbul, Beylikdüzü’nde Mes Turkuaz Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat ortak girişimiyle hayat buluyor.

Paylaş

West Side İstanbul, Beylikdüzü’nde Şahinler Holding’in arsasında Mes Turkuaz  Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat ortak girişimiyle hayat buluyor.

West Side İstanbul projesi E-5’in ve Beylikdüzü Korusu’nun hemen yanında inşa ediliyor. Ulaşım açısından oldukça avantajlı olan Beylikdüzü konut projesinde konutların yanı sıra ticari alanlar da bulunuyor.

Her yatırımcıya hitap eden farklı daire tipleri bulunan West Side İstanbul’da konutlar metrekaresi 2 bin 400 TL’den satışa sunuldu.

73 bin 800 metrekarelik alanda inşa edilen West Side İstanbul projesi toplam bin 555 konuttan meydana geliyor. Konut projesinde daire teslimlerinin ise Mart 2017’de yapılması planlanıyor.

West Side İstanbul’da alanları 20 ile 1323 metrekare arasında değişen 116 adet cadde dükkân, metrekaresi 10 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

West Side İstanbul’un birbirinden bağımsız konumda tasarlanan yaşam alanları, iki farklı hayat tarzı alternatifi sunuyor. 1+1 ve 1+0 dairelerin yer aldığı bölüm, ayrı girişi ve ayrı sosyal tesisleriyle, minimal yaşamı tercih edenlere sesleniyor.

Mutluluğa yeni adım atan çiftleri bekleyen 2+1 daireler, kusursuz mimarisiyle hayata yeni konfor standartları getiriyor. Detayların sanata dönüştüğü Westside İstanbul, hayatı da zevke dönüştürüyor.

Aile boyu konfor arayanlar için Westside İstanbul’un 3+1 ve 4+1 daireleri ideal bir yaşam ortamına sahip. Bir yandan genişliğin rahatlığını yaşarken, öte yandan yuva sıcaklığında yaşamanın mutluluğunu yakalayacaksınız.

Beylikdüzü sakinlerinin en güzel hatıralarını yaşadığı Beylikdüzü koruları, Westside İstanbul’un üç bir yanını çevreliyor. Spor yapmak, doğanın dinginliğinde huzur bulmak ve oksijen depolamak için evinizin bir adım ötesine geçmek yeterli olacak.

West Side İstanbul projesinde teslimler 2017’de

West Side İstanbul projesinde daire teslimlerinin Haziran 2017’de yapılması planlanıyor.

Daire tiplerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 olarak tasarlandığı West Side İstanbul’da konutların dışında 116 adet de ticari alan yer alıyor.

600 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen projede; Türk hamamları, sauna, 3 adet kapalı yüzme havuzunun bulunduğu West Side İstanbul projesinde; yürüyüş parkuru, kamelyalar, 800 araçlık otopark, çocuk oyun alanları, 4 adet açık yüzme havuzu, adet fitness center, açık/kapalı spor alanları bulunuyor.

Beylikdüzü Korusu’nun yanında inşa edilen proje, metrobüse sıfır konumda, E-5 Otoyolu’na yakın mesafede konmulanıyor. Lokasyon avantajı ile inşa edilen proje; AVM, okul, hastane, üniversite ve TÜYAP fuar alanına yakınlığı ile dikkat çekiyor.