Wen Levent Residence projesi Levent’te

Wen Levent Residence projesi 4. Levent'te, GENER İnşaat ve Yatırım San. Tic. A.Ş. tarafından hayata geçiliriyor.

Paylaş

Wen Levent Residence projesi İstanbul’un merkezi noktalarından biri olan 4. Levent’te, GENER İnşaat ve Yatırım San. Tic. A.Ş. tarafından hayata geçiliriyor.

Büyükdere caddesine yürüme mesafesinde yer alan Wen Levent Residence projesi “İstanbul Sapphire” kuleye yakınlığı ile dikkat çekiyor. İçinde bulunduğu bölgenin taşıdığı lokasyon değeri ile konut yatırımcısının büyük ilgisini çekiyor.

Wen Levent Residence benzer projelerden farklı olarak; modern mimarisi, fonksiyonel tasarımı, geniş sosyal imkanları, resepsiyon ve concierge hizmetleri ile modern bir proje olarak 1.150 m2 arsa alanı ile 14 kat 126 daire olarak yükseliyor.

Wen Levent Residence projesi İstanbul’un 4. Levent Sanayi Mahallesinde 1.150 m2 arsa alanı ile 14 kat 126 daire olarak yükseliyor. Bölge, taşıdığı lokasyon değeri ile konut yatırımcısının büyük ilgisini çekiyor.

Wen Levent Residence projemizde bina zemin ve gövdelerinde uygulanan su, nem, ısı yalıtımları modern ve kalıcı yöntemlerle hem binalara ömür hem de depreme dayanıklı yaşam alanları oluşturuldu.

1.150 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 14 katlı tek bloktan oluşan projede 126 daire bulunuyor.

Projede brüt 59 metrekarelik 1+1 daireler, 69 metrekarelik 1+1 dubleksler, 76 metrekarelik 2+1 daireler, 99 metrekarelik 2+1 dubleksler yer alıyor.

Wen Levent Residence’ta daireler intercom sistem, Franke marka üçlü ankastre set, lüks vitrifiye ürünler ile teslim edilecek.

Wen Levent Residence öne çıkan özellikler

Projede Profesyonel Yönetim, İnterkom Sistemi, Profesyonel Özel Güvenlik, Teknik Servis, Uydu & İnternet Özellikleri, Resepsiyon ve Concierge Hizmetleri  Toplantı Odası bulunuyor.

Ayrıca Çocuk Kulübü, Çocuk Oyun Parkı, Hobi Odası, Restoran Kafe (Bahçeli) var. Fitness Center, Pilates & Yoga Studio, Pet Alanı Kapalı Havuz, Hijyen Havuzu, Türk Hamamı, Sauna, Duş ve Soyunma Alanı, Buhar Odası da yer alıyor.

Daireye Özel Kapalı Otopark ve Elektrikli Araç İstasyonu mevcut. Ayrıca projede Çevre Duvarları, Güvenlik ve 7/24 kayıt altında olan kamera sistemiyle site yaşamı daha güvenli hale getirildi. Proje, İstanbul Sapphire’den sadece 550 m. uzaklıkta yükseliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir