Vira İstanbul Beylikdüzü’nde yükseliyor

Vira İstanbul Beylikdüzü Gül Proje tarafından 92 bin m2'lik geniş bir arazi içinde 1.156 konut ve 39 cadde mağazasından oluşuyor.

Paylaş

Gül Proje tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Vira İstanbul, 92.000 m2lik geniş bir arazi içinde yer alıyor ve toplam 17 bloktan oluşuyor.

1+1’den 4+1’e degişen 1.156 konut ve 39 dükkana da ev sahipliği yapan proje canlı bir sosyal hayat sunuyor.

Markalı konut piyasasının en hareketli olduğu ilçelerin başında gelen Beylikdüzü yeni konut projelerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Beylikdüzü’nün içinden sahile kadar uzanan Yaşam Vadisi üzerinde bulunan Vira İstanbul, dinlenme, eğlenme ve spor alanlarından eğitim ve sağlık tesislerine sahip. Ayrıca çok çeşitli kamu hizmetlerine yürüme mesafesinde yer almasıyla da benzerlerinden ayrılıyor.

Geniş limanıyla deniz ticaretinin, modern marinasıyla ise deniz turizminin yeni merkezlerinden biri Beylikdüzü oturum ve yatırım amaçlı birçok avantaj sunuyor. Beylikdüzü eğitimli ve hoşgörülü nüfusu, geniş ve ferah caddeleri, gelişmiş eğitim ve sağlık imkanlarıyla renkli ve canlı bir hayat vaat ediyor.

Vira İstanbul, çok çeşitli sosyal donatıları ve merkezi ulaşım ağı ile İstanbul’un en büyük parkı Yaşam Vadisi’ne komşu olma fırsatı da sizi bekliyor.

Vira İstanbul Yaşam Vadisi’ne komşu

1.000.000 m2lik alana kurulan Yaşam Vadisi, sadece Beylikdüzü için değil İstanbul için de benzersiz ve heyecan verici bir belediyecilik projesi. Türkiye’nin en büyük şehir parkı olmaya hazırlanan Vadi, şehrin yeni çekim noktalarından biri haline gelmeyi hedefliyor.

Vira İstanbul Beylikdüzü projesi yakınında hem Anadolu hem de Fen Lisesi yer alıyor. Viraistanbul’a komşu Eğitim Vadisi ise anaokulundan üniversiteye birçok okulu bünyesinde barındırıyor.

Bloklar arasındaki genişlik, ferahlık hissini pekiştiriyor. Yüksek tavanlar ve tavandan yere kadar inen geniş pencereler sayesinde her daire mutlaka ışık alıyor.

Vira İstanbul Kavaklı sahiline 3 dakika, E-5’e ve metro durağına ise 2 dakika mesafede yer alıyor.

Botanik bahçesi, eşsiz doğası ve temiz havasıyla Yaşam Vadisi Beylikdüzü’ne değer katacak. Spordan sağlığa, eğitimden kültüre çok çeşitli sosyal imkanları da içinde barındırıyor ve Vira İstanbul’un ayrıcalıklı sahiplerini bekliyor.

Dinlenme köşelerinden yürüyüş yollarına, havuzlardan spor tesislerine, açık hava sinemasından kelebek bahçesine kadar burada ailenizdeki herkesin ilgisini çekecek bir şeyler var.