Venara Bağcılar konut projesi Bağcılar’da

Venera Bağcılar konut projesi, İstanbul’un gözde merkezlerinden Bağcılar’da 422 konuttan oluşan bir proje olarak hayata geçiriliyor.

Paylaş

Venara Bağcılar konut projesi, İstanbul’un gözde merkezlerinden Bağcılar’da 422 konuttan oluşan bir proje olarak hayata geçiriliyor.

Bağcılar, İstanbul’da son yıllarda markalı konut projeleri açısından inşaat firmalarının en çok ilgi gösterdiği lokasyonların başında yer alıyor. Konum itibarıyla ulaşıma en elverişli yerlerden biri olan Bağcılar’da satılık ve kiralık konut fiyatları son zamanlarda hızla yükselişe geçti.

Kentsel dönüşüm projeleri ile adından sıkça söz ettiren Bağcılar,  TEM otoyolu güzergâhına komşu olması, metro projelerine ev sahipliği yapması ile değerine değer katıyor. Sosyo-ekonomik kriterler açısından Bağcılar İstanbul’un C plus semtleri arasında yer alıyor.

TEM otoyolunun 0-2 ve 0-3 karayollarının kesişim noktasında bulunan ilçe, son yılların popüler gayrimenkul projelerine ev sahipliği yapıyor. Ticaret ve sanayi merkezi olarak öne çıkan iç mahallelerde konut fiyatları hızla yükseliyor.

İstoç, İkitelli, Basın Ekspres Yolu gibi iş dünyasının yoğunlaştığı bölgelerde, ofis ve home-ofis projeleri ile nadiren de olsa prestijli otel projeleri dikkat çekiyor. Özellikle Güneşli’de yükselen markalı projeler, bölgedeki gayrimenkul değerlerinin son 5 yılda önemli ölçüde prim yaptı.

Venara Bağcılar projesi

Venara Bağcılar projesi, Yenimahalle metro durağı, Medipol Hastanesi, Kemer Üniversitesi, Atatürk Havalimanı ve Basın Ekspress Yolu’na yakın merkezi bir lokasyonda yer alıyor.

İlkar İnaş Yapı tarafından hayata geçirilen proje 2+1 ve 3+1 olmak üzere 422 konuttan oluşuyor. Venara Bağcılar bünyesinde yürüyüş alanları, bahçeler, basketbol sahası, fitness salonu, çocuklar için oyun alanları, Türk hamamı ve sauna yer alacak.

Bağcılar’ın merkezinde yer alan Venara Bağcılar, metronun yanında olması bakımından da avantajlı bir proje olarak öne çıkıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere 60 ay vadeli ve sıfır faizli imkânlar sunuluyor. 9 bin 500 metrekarelik alanda gerçekleştirilen Venara Bağcılar bölgenin yıldızı olmaya aday.

Venara Bağcılar temeli atıldı

İlkar İnaş Yapı, Perakende sektörünün öncüsü ve sözcüsü olan Onur Market güvencesiyle, inşaat sektöründe iddialı projelerinden birini daha gerçekleştiriyor. İstanbul’un gözde merkezlerinden Bağcılar’da hayata geçirilecek 422 konutluk Venara Bağcılar projesinin temeli atıldı.

Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeyi hedeflediklerini ifade ederek şunları kaydetti: “Venara markası ile başarımızı gayrimenkul sektörüne de taşıyoruz. Onur Market markasıyla, Marmara Bölgesine yayılmış 155 mağazasıyla perakende sektöründe fark yaratan Özen Grup, Venara emiş olan ailemizin ikinci kuşağı, Venara markasıyla inşaat sektörüne güçlü bir adım attı. 5.000’den fazla çalışanımızla Marmara bölgesinde en büyük gıda perakende kuruluşlarından birisiyiz. İnşaat sektöründe hayata geçirdiğimiz projelerde bu sorumlulukla yola çıkıyoruz. Ülke ekonomisine katkı sağlamak ve şehircilik anlayışına yeni bir soluk getirmek amacıyla gayrimenkul sektöründeyiz. 248 aile için planladığımız Venara Çorlu projesi, konut sahipleri ve çevrenin ihtiyaçlarını göz önüne alarak inşa ettiğimiz ilk nitelikli bir yaşam projesiydi. Başarımızı İstanbul’a taşıyarak, Bağcılar’ın merkezinde bugün 422 konutluk Venara Bağcılar projemizin temellerini attık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir