Validebağ Konakları konut projesi Dap Yapı

Validebağ Konakları, Dap Yapı tarafından Emlak GYO işbirliği ile Validebağ Korusu'na yakın bir mesafede hayata geçiriliyor.

Paylaş

Validebağ Konakları, Dap Yapı tarafından Validebağ Korusu’na yakın bir mesafede hayata geçiriliyor. Dap Yapı, Eylül 2015’te ihalesini kazandığı Validebağ Korusuna komşu Validebağ Konakları projesinde ön talep talep toplamaya başladı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) iş birliği ile hayata geçen proje 880 milyon TL değere sahip.

Validebağ Konakları projesi 5 katlı, 11 bloktan oluşacak. 368 konut ve ticari birimlerin yer alacağı projede 1+0’dan 6+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Büyüklükleri 57 ile 513 metrekare arasında değişen daireler, 598 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Projede yer alan en pahalı daire ise 6 milyon 353 bin TL değerinde. Büyüklükleri 46 metrekareden başlayan ticari alanların satış fiyatı ise 599 bin TL’den başlıyor.

Validebağ Konakları ön talepte

Validebağ Konakları’nda 9 bin TL’den başlayan fiyatlarla ön talep toplanıyor. Projeden şu anda konut alanlar yüzde 50 daha avantajlı olacak. Proje, Emlak Konut’un 1 Şubat’ta başlattığı kampanyaya dahil oldu. Validebağ Konakları’nda yüzde 5 peşinat, 240 ay yüzde 0.79 vade farkı ile konut sahibi olma imkanı var.

DAP Altunizade Validebağ Konakları projesi Üsküdar ilçesine bağlı Koşuyolu Validebağ bölgesinde hayata geçiriliyor. Projeye pek çok ulaşım aracıyla erişmek mümkün.

Boğaza ve Kız Kulesi’ne yürüme mesafesinde Köprüye ve Avrasya Tüneli’ne komşu konumda yükselen konut projesi, Validebağ Korusu’nun hemen karşısında inşa ediliyor.