Vadiyaka Başakşehir projesi Fuzul İnşaat

Vadiyaka Başakşehir konut projesi Fuzul İnşaat tarafından Başakşehir'in en iyi lokasyonunda hayata geçiyor.

Paylaş

Vadiyaka Başakşehir konut projesi Fuzul İnşaat tarafından Başakşehir’in en iyi lokasyonunda hayata geçiyor. Son yıllarda markalı konut projeleri ile adından söz ettiren Başakşehir’de emlak piyasası her geçen gün hareketleniyor ve değerleniyor.

Bu projelerden biri olan Vadiyaka Başakşehir projesi İstanbul’un en gözde konut projeleri lokasyonlarından Başakşehir’in en iyi noktasında yer alıyor.

Fuzul Yapı 17.610 m2 arsa üzerine 361 adet konut ve 56 adet ticari üniteden meydana gelen Vadi Yaka isimli yeni bir proje ile Başakşehir’den konut almaya düşünenlere cazip alternatif sunuyor.

9 ihtisas hastanesinden oluşan Şehir Hastanesi Kompleksi, 3. Havalimanı, Başakşehir Metro projelerinin odağında yükselen proje prim yapmaya müsait. Projenin görüş alanında Türkiye’nin en büyük botanik parkının yer alıyor.

Ferah daireleri, çocuk oyun adası ve zengin sosyal olanakları ile eşsiz bir yaşam Vadiyaka Başakşehir’den konut alanları kazançlı bir yatırım bekliyor.

Konut projesi Başakşehir, kafeteryası, Türk hamamı, saunası, 2 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otoparkı ve özel peyzajı içeriyor.

Vadiyaka Başakşehir 361 daire ve 56 mağaza içeriyor

Vadiyaka Başakşehir projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi dairelerden meydana geliyor. Proje 361 adet konut ve 56 ticari mağazasıyla İstanbul’un gözdesi Başakşehir’de yükseliyor.

Vadiyaka Başakşehir konut projesi, Olimpa AVM’ye ve Başakşehir’in yeni kent meydanına yakınlığı ile size her an dolu dolu bir yaşam vaad ediyor.

Vadi Yaka daire fiyatları 465 bin TL’den başlıyor 850 bin TL’ye kadar yükseliyor. Vadi Yaka Başakşehir projesinde metrekare birim fiyatları ise 4 bin 250 TL’den başlangıç gösteriyor.

300 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Fuzul Vadi Yaka projesinde daire teslimlerinin ise 2017’de yapılacak.

Teslimlerin Haziran 2017’de yapılacağı Başakşehir konut projesinde Haziran ayına kadar taksit ve peşinat alınmıyor.