Uzunal Tau Yapı Yonca ve Tezer projeleri

Uzunal Tau Yapı, Kadıköy Göztepe’deki Yonca konut projesi ve Erenköy’deki Tezer konut projesinde sona yaklaşıyor.

Paylaş

Uzunal Tau Yapı, Göztepe’deki Yonca konut projesi  ve Erenköy’deki Tezer konut projesinde sona yaklaşıyor.

2017 yılı şubat ayında tamamlanacak Göztepe’deki Yonca ve eylül ayında tamamlanacak Erenköy’deki Tezer projelerinde, 2+1’den 5+1’e kadar çeşitli daireler, özel fırsatlarla yeni ev sahiplerini bekliyor.

Sahil yolu ve Bağdat Caddesi arasında konumlanan ve İstanbul’un sayılı konsept parkları arasında yer alan Göztepe Parkı ile kesintisiz deniz manzarası sunan Göztepe’deki benzersiz lokasyonuyla emlak sektörünün incisi Yonca projesinde son dairelerde sahiplerini arıyor. Şubat 2017’de tamamlanacak Yonca projesi 9 kata yayılan, 160 ile 173 metrekare arası değişen geniş alanlı 3+1 dairelerle ve çift katlı otoparkıyla lüks ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Uzunal Tau Yapı Erenköy Tezer Projesi

Kadıköy civarındaki geleneksel küçük daire anlayışının tersine, 118 metrekaren 250 metrekareye kadar ulaşan geniş daireler yer alıyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşan Erenköy’deki Uzunal Tau Tezer projesi Mayıs 2017’de tamamlanacak.

Uzunal Tau Yapı Tezer projesi Göztepe-Ümraniye yeni metro yatırımına çok yakın konumda yer alıyor. Proje Bağdat Caddesi ve çevre yoluna kolay ulaşım ile eşsiz lokasyonda yer alıyor. Projede çift katlı bir otopark ve ferah bahçe alanları bulunuyor. Tezer projesinde ayrıca 150 ile 550 metrekare arasında değişen ticaret alanları da bulunuyor.

Uzunal Tau Yapı, tüm projelerinde ev sahiplerine 5 yıl garanti süresi veriyor. Dairelerin içinde tesisattan parkeye kadar her konuda arsa sahibinin veya müşterilerinin tüm sorunlarına çözümler sunuyor. Uzunal Tau Yapı, deprem tehlikesini en aza indiren yeni nesil teknolojilerle hayata geçirdiği projeleri zamanından da önce teslim ediyor.