Tuzla Port projesi TRC İnşaat

Tuzla Port projesi TRC İnşaat tarafından Tuzla'da 17 bin metrekare alan üzerinde 4 blok halinde yükseliyor.

Paylaş

Tuzla Port projesi TRC İnşaat tarafından Tuzla’da 17 bin metrekare alan üzerinde 4 blok halinde yükseliyor.

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri ile adından en çok söz ettiren lokasyonların başında yer alıyor.

Anadolu Yakası’nda en çok markalı konut projesine ev sahipliği yapan ilçelerden biri olan Tuzla’da yatırımcısına kazandıracak projeler peş peşe hayata geçiriliyor.

Bu projelerden biri olan Tuzla konut projesi Tuzla Port toplamda 5 blok 202 daire ve 70 mağaza ile mixed used konseptine örnek projelerden biri olarak inşa ediliyor.

Tuzla konut projesi, denize sıfır yerleşimi, temiz havası ve ulaşım kolaylığı ile İstanbul’un en kıymetli yaşam merkezlerinden biri olmayı hedefliyor.

17 bin metrekare alan üzerinde 4 blok halinde yükselen Tuzla Port projesinde blokların 2 katında toplam 70 mağaza yer alıyor. Projenin üst katlarında ise konutlar bulunuyor.

Tuzla Port projesi 

100 m² ile 450 m² arasında ve 1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 6+2 dublex alternatif daire seçenekleri bulunuyor. Projede ayrıca bahçe kullanımı olan daireler de bulunuyor.

Sahil yolu üzerinde konumlanan Tuzla projesi merkezi konumda yer alıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Tuzla Kampüsü’ne, Piri Reis Üniversitesi’ne, Tuzla Balıkçısı’na ve Viaport Marina’ya yakın mesafede konumlanıyor.

2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanan Tuzla konut projesinde yüzde 25 peşinat ödendikten sonra kalan tutar firma bünyesinde 24 ay vade farksız ödenebiliyor. Tuzla konut projesi için banka konut kredisi de kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir