Torkam E5 projesi nasıl olacak?

Torkam E5 Meydan projesi Torkam İnşaat tarafından Küçükçekmece'nin en değerli lokasyonlarından biri olan Sefaköy'de hayata geçiriliyor.

Paylaş

Torkam E5 Meydan projesi Torkam İnşaat tarafından Küçükçekmece’nin en değerli lokasyonlarından biri olan Sefaköy’de hayata geçiriliyor.

Torkam İnşaat, Florya – Sefaköy aksında her yönüyle yenilikçi bir proje inşa etmeye hazırlanıyor. Torkam E5 projesi içinde rezidans, ofis ve 275 mağazalık büyük bir çarşının bulunacağı bir karma proje olarak tasarlanıyor.

Sefaköy Torkam E5 projesi, İstanbul’un can damarlarından biri olan E5 Karayolu’na cepheli olmasının yanı sıra önemli bir ulaşım avantajına daha sahip olacak. Metro istasyonunu içinde barındıracak Küçükçekmece’nin yeni konut projesi  çarşıya alışveriş yapmaya gelecekler hem de rezidans ya da ofis sakinleri için hayatı çok kolay vehem keyifli bir hale getirecek.

Torkam E5 projesinde neler var?

Torkam İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Olkan Güneş, Torkam E5 sakinlerinin hayatın en büyük sorunu olan zaman kavramını daha optimum kullanmasını hedeflediklerini belirtiyor. “Bütün planlama bu doğrultuda özel bir yaklaşımla yapıldı. Rezidans sakinlerinin yanı sıra ofis ve çarşımızdaki ticari. alanların sahiplerinin de projenin konum ulaşım avantajından maksimum şekilde faydalanabilmesini istedik. Aynı şekilde çarşımıza gelecek olan misafirlerimizin de hayatını kolaylaştırmayı ve renklendirmeyi amaçladık. Bu nedenle projemiz metro istasyonunu içinde barındıracak. Yani metrodan çıkıp alışverişe, ofisinize ya da rezidansınıza birkaç adımda ulaşabileceksiniz.”

Florya – Sefaköy aksındaki ulaşımı en kolay ve en iddialı olacak projeyi hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını ifade eden Olkan Güneş, Torkam E5 projesi hakkında bilgi verdi. “Projemiz 216 konut, 114 ofis ve çarşı alanında 275 dükkan ve mağazaya sahip olacak. Projeye büyük bir ilgi var ve çok yakında satışa başlama tarihimizi açıklayacağız. Rezidansların 395 bin TL’den başlayan fiyatlarda olacağını öngörebiliriz.” Olkan Güneş, özellikle çarşıdaki ticari alanlara yönelik önemli sürprizler hazırladıklarını da söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir