Tekfen Hep İstanbul projesi Esenyurt’ta

Tekfen Hep İstanbul konut projesi Esenyurt’ta, D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçiyor.

Paylaş

Tekfen Hep İstanbul projesi istanbul’un son dönemdeki yeni gelişim aksı üzerinde yer alan Esenyurt’ta, D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçiyor.

Proje üçüncü havalimanına ve üçüncü köprü bağlantılarına olan mesafesi ile de çok merkezi bir noktada bulunuyor.
Proje lokasyonu kadar sunacağı yaşam standardı, malzeme kalitesi, evlerin fonksiyonelliği ve sosyal yaşam alanlarının zenginliği ile farklı ve özel bir statüye sahip olacak. 500 milyon TL yatırımla yükselen Hep İstanbul projesinde çamaşır odasından depoya, 10 metrekareden küçük odası olmayan, LEED sertifikalı enerjiden tasarruf sağlayan ev yapısına kadar her ayrıntı düşünüldü.

Orta gelir grubu için planlanan proje için son kullanıcıların ihtiyaçları, talepleri pazar araştırması ve anket çalışmalarıyla belirlendi. Hep İstanbul tamamlandığında yaklaşık 4000 kişinin yaşaması bekleniyor. İlk iki bloğu yoğun ilgi gören Tekfen Hep İstanbul’da son iki blok satışa sunuldu.

Tekfen Emlak Geliştirme, Esenyurt’ta hayata geçirdiği Hep İstanbul projesinin ‘Sıra Evler’ etabını satışa çıkardı. Bu etaptaki konutların yüzde 20’si 10 günde satıldı. 66 daireden oluşan etapta konutların satış fiyatı 752 bin liradan başlıyor.  3+1, 4+1 tiplerindeki dairelerin yer aldığı Sıra Evler’in, bahçe kullanım alanı ve çift cephye sahip olmasıaileler tarafından tercih edilmesini sağlıyor.

Tekfen Hep İstanbul ulaşım ağlarına yakın

Tekfen Hep İstanbul projesi E-5 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında yer alıyor. 2017 yılında hayata geçmesi planlanan Bakırköy-Beylikdüzü, Esenyurt-Avcılar ve Büyükçekmece-Esenyurt raylı hat güzergâhlarına yürüme mesafesinde. Ayrıca kuzeyde inşa edilen 3’üncü havalimanı ve 3’üncü köprü güzergahlarına da projenin hemen yanındaki TEM bağlantı yolundan kolaylıkla ulaşılabilecek.

E-5 ve TEM bağlantı yolu kesişiminde yer alan HEP İstanbul, metrobüse ve yakın zamanda hayata geçecek olan Bakırköy – Beylikdüzü metrosuna yürüme mesafesinde. Esenyurt Zafer Mahallesi Adile Naşit Bulvarı üzerinde yer alan HEP İstanbul bölgenin en değerli lokasyonunda yer alıyor.

Hep İstanbul, Esenyurt’taki Horoz Lojistik’in arazisi üzerine kuruluyor. Projede farklı tiplerde 1.424 konut ve 25 ticari ünite yer alacak. 253 bin metrekare inşaat alanı bulunan projenin 1+1’ler 70-76 ve 86 metrekare, 2+1’ler 115-125 ve 143 metrekare, 3+1’ler ise 157 ve 240 metrekare olarak belirlendi. Proje, 11 yüksek blok ve 14 sıra ev bloğundan oluşuyor.

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma : Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Tipi : Daire
Konut Sayısı : 1424
Arsa Alanı : 56880 m2
Konut Tipleri : 1+1 , 2+1 , 3+1
Metrekare Alanı : 70 – 240 m2
Teslim Tarihi : Nisan 2017