Tahtalı Park Deluxe Mudanya’da yaşam başlıyor

Tahtalı Park Deluxe Mudanya konut projesi Tahtalı Grup tarafından oksijen deposu Mudanya'da hayata geçiriliyor.

Paylaş

Tahtalı Park Deluxe Mudanya konut projesi Tahtalı Grup tarafından oksijen deposu Mudanya’da hayata geçiriliyor.

Tahtalı Grup tarafından oksijen deposu Mudanya’da inşa edilen Tahtalı Park Deluxe’de önümüzdeki Mart ayından itibaren tapular hazır yaşam başlıyor.

Tahtalı Grup, 40 yılı aşkın birikim ve tecrübesiyle, başarısının arkasındaki sır, tecrübe ve yenilikçi düşünmeyle insan hayatına huzur, değer, kalite katan projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Güven ve kaliteden asla taviz vermeyen grup, hayata geçirdiği tüm projelerin en verimli şartlarda sunulması hedefiyle hizmetlerini sürdürüyor.

Tahtalı Grup, “Konumu en optimal ve kullanıcı dostu şekilde nasıl tasarlarız?, İkamet edecek kişilerin sosyal çevre ve doğaya yakınlığı nasıl sağlanır ?Görsel zevkleri ne ölçüde tutturabiliriz ?” sorularına cevap veren projeler üretmenin haklı gururunu yaşıyor. İnşaat sektörünün parlayan yıldızı Tahtalı Grup, gerçekleştirdiği projelerde insan unsurunu üretiminin ekseninde tutuyor.

Tahtalı Park Deluxe Mudanya konut projesinde tapu teslimleri başlıyor

Üstün kaliteyi ve insan huzurunu ön planda tutan projelerine son olarak, “Oksijenin bol olduğu Mudanya’da, yaşamı keyfe dönüştürmek” sloganıyla bir yenisini ekleyen grup, Tahtalı Park Deluxe projesinde müşterilerini tapularıyla kavuşturmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda, inşaat çalışmalarının aralıksız sürdüğü projede, Mart ayından yaşam başlıyor. Tahtalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tahtalı, deniz manzarasıyla, huzur diyarı Mudanya’da hayata geçirdikleri proje için önemli açıklamalarda bulundu.

Ahmet Tahtalı: “Projemizde, yükselen trendleri yaşam alanlarına taşıdık”

Mudanya’nın, doğası ve huzurlu ortamıyla Türkiye’nin sayılı yerlerinden olduğunun altını çizen Tahtalı, “Projemizi, ev yaşamının sadece dört duvardan ibaret olmadığı fikrinden yola çıkarak hayata geçirdik. Tahtalı Park’ta, son dönemin yükselen trendlerini yaşam alanlarına taşıdık. 11 bloktan oluşan projemizde, 18’sı dubleks olmak üzere toplam 145 adet 3+1 daire, 12’si dubleks olmak üzere 50 adet daire ve 6 dükkan bulunuyor.” dedi.

Tahtalı, projedeki muhteşem konutları, son derece uygun fiyatlarla satışa sunduklarını vurgulayarak, “Tahtalı Park, yeşilin her tonu ile bütünleşen yaşam alanları, çocuk oyun parkları ve yarı olimpik yüzme havuzuyla huzuru sizlere sunuyor. Projemiz, oksijene hasret bir dünyada Mudanya gibi bir bölgede huzur dolu bir yaşam oluşturduk.” diye konuştu.

“Huzur ve güven bir arada”

Projenin İstanbul’a yakınlığına da dikkati çeken Tahtalı, şöyle devam etti: “İstanbul ile Mudanya birbirine gayet yakın. İstanbul’un stresli ortamından bunalan özellikle yönetici grubu, Mudanya gibi doğayla iç içe huzurlu bölgelere akın ediyor. Projemiz, günlük iş hayatı ve stresten bunalanlara derin bir huzur çekecekleri bir ortam sunuyor. Projemiz, yaşamınızı keyfe dönüştürme imkanı tanıyor. ’nın en güzel noktasında, oksijene, yeşile ve denize doyamayacağınız güzellikteki projemizde aynı zamanda güvenli bir hayat da sizleri bekliyor. Tamamen sizlerin huzurunu düşünerek hayata geçirdiğimiz projemizde, modern mimari, konfor, kaliteli malzeme ve işçilik sizin için buluştu.”