Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule projesi

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule konut projesi 220 milyon TL yatırım ile Ispartakule'de hayata geçiyor.

Paylaş

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule konut projesi 220 milyon TL yatırım ile Ispartakule’de hayata geçiyor.

Sur Yapı, Avrupa Yakası’nın modern kent dokusuna sahip bölgesi Ispartakule’de 220 milyon TL yatırımla yeni bir konut ve yaşam projesine başlıyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule  isimli proje, 21 dönüm arsa üzerinde 57.200 m² toplam inşaat alanına sahip. 8.000 m²’nin üzerinde yeşil alanın yer aldığı projede 7 blokta 327 daire bulunuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 64 farklı daire tipinin bulunduğu projede konutlar 52 m² ile 443 m² aralığında değişiyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule projesinde günlük ihtiyaçların rahatlıkla sağlanabileceği 10 adet de ticari alan bulunuyor. Ispartakule’ye yeni bir yeşil yaka kazandıracak olan Bahçeyaka Ispartakule konut projesi, Küçükçekmece gölü manzarasına sahip ve lokasyonu ile de avantaj sağlıyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, projenin temel özelliklerindan bahsetti. Ispartakule’de az katlı yatay mimarisi, 8 dönümlük bahçesi, göletleri, su kanalları, bisiklet yolları, koku tarlaları ve meydanlarıyla bölgenin yeşil yakası olacak bir konut projesi hazırladıklarını kaydetti.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule büyük yatırımlara yakın

Yoğun yeşil dokulu konsept ve az katlı mimari sayesinde, bölgedeki konut projelerinden farklılaştıklarını belirten Elmas, projenin satışlarının kısa sürede tamamlanacağını düşündüklerini dile getirdi.

Elmas, bayramda, bir hafta içerisinde yaklaşık bin 200 talep aldıklarını aktararak, şunları ifade etti:

“Bahçeyaka Ispartakule konut projesinin bölgede heyecan yarattığını hissettik. Sağlık Kent, 3. havalimanı, Kanal İstanbul, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Mahmutbey-Ispartakule-Bahçeşehir metro hattı gibi büyük kamu yatırımlarına yakın. Modern kent dokusuna sahip planlı şehirleşmesiyle prim yapmaya devam edeceğini düşündüğümüz Ispartakule’de, biz de Bahçeyaka konut projemizle yatırımlarımızı sürdürüyoruz.

Konut projesini lansmana özel yüzde 10 + yüzde 10 tamamı peşin indirimi ile 225 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa açtık. Ayrıca yüzde 10 lansman indirimine ek olarak 60 ay yüzde 0,42 vade imkanı ve 120 ay sabit taksit yüzde 0,70 vade ile ödeme fırsatı da sunuyoruz.”