Skyland İstanbul projesi Seyrantepe’de

Skyland İstanbul projesi Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Seyrantepe'de karma bir proje olarak hayata geçiyor.

Paylaş

Skyland İstanbul projesi Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Seyrantepe’de karma bir proje olarak hayata geçiyor.

Eroğlu Gayrimenkul Seyrantepe Sykland İstanbul projesi; TT Arena Stadı’na yakın konumda karma konseptte bir proje olarak dikkat çekiyor. Otel, AVM, rezidans, ofis ve dükkanların yer alacağı proje 46 bin metrekare arsa alanına sahip.

46 bin metrekarelik alanda 830 konut kapasitesi ile inşa edilen Seyrantepe konut projesi 700 milyon dolar yatırım bedeli var.

38 katlı rezidans bloğunda City Suites, City Apartmenst ve Sky Suites adı verilen daire tipleri bulunuyor. 830 konut, 504 ofis ve 300 odalı 5 yıldızlı uluslararası otelden oluşuyor.

Skyland İstanbul projesi yapımı tamamlandığında, İstanbul’un en uzun binası olma unvanına da sahip olması bekleniyor.

Skyland İstanbul AVM’nin en üst iki katında, açık hava sevenler için restoranlar ve lüks markalar yer alacak. Alt katlarda eğlenece odaklı alanlar, her kesime uygun mağaza karması ve sinemalar bulunacak.

Skyland İstanbul Otel ise 5 yıldızlı ve 300 oda kapasiteye sahip. İçinde 600 kişilik konferans ve balo salonlarının bulunduğu, bar ve restaurantlar, SPA ve wellness merkeziyle ahatlık ve konforu bir arada sunacak.

Skyland İstanbul’un ofis kulesinin en üst katında yer alacak Sky Bar ve diğer sosyal alanlar da çalışanlara daha konforlu bir ortam sunacak.

Skyland İstanbul ulaşım kolaylığı sağlıyor

Proje ulaşım kolaylığı, lokasyonu ve sosyal çevresiyle İstanbul’un en değerli yerlerinden biri olan Seyrantepe’de inşa ediliyor.

2. Köprüye sadece birkaç km’lik mesafede olan Skyland İstanbul, 1. ve 3. köprülerin bağlantı yolları üzerinde, havalimanlarının çok yakınında, İstanbul yollarının kesiştiği yerde.

Taksim-Hacıosman metro hattının yanı başındaki konumuyla ulaşım sorununun ortadan kalktığı Skyland İstanbul, Seyrantepe TT Arena’nın yanında, bölgede TEM’e direkt bağlantısı olan tek proje.

TEM’e ikinci direkt bağlantının da inşaatına başlandığı ve Cendere girişinin de bağlanacağı Skyland İstanbul’da, Türkiye’nin ilk özel Havaray projesi de çok yakında hayata geçiyor.

Yeni Havaray metrodan başlayarak Cendere ve çevresindeki tüm projeleri, AVM’leri ve sosyal hayatı birbirine bağlıyor, Skyland İstanbul’un değerine değer katıyor.