Sinpaş Gökorman konut projesi

Sinpaş Gökorman konut projesi Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında 420 konuttan oluşacak şekilde hayata geçiriliyor.

Paylaş

Sinpaş Gökorman konut projesi Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında 420 konuttan oluşacak şekilde hayata geçiriliyor.

Sinpaş GYO’nun merakla beklenen projesi Anadolu Yakası konut projesi Gökorman, 29 Nisan Cumartesi günü ön satışa çıkıyor. Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek Gökorman ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğa ile mimarisiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın en yeni ve dikkat çeken projesi olacak.

Projenin konut seçenekleri arasında 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükler ise 75 ile 204 metrekare arasında değişiyor.

420 konuttan oluşan pSinpaş Gökorman doğal rekreasyon alanları ile Anadolu Yakası’na değer katacak. Dış cephesindeki yüzlerce ağaç ve binlerce bitki grubuyla tonlarca oksijen üretecek olan Gökorman’la Anadolu Yakası nefes alacak.

Sinpaş Gökorman projesi yatırım fırsatı sunuyor

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Ataşehir’e 10 dk., Ikea ve Metro’ya 4 dk. mesafede yer alıyor. Bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile de ideal bir yatırım fırsatı sunuyor.

Sinpaş Gökorman projesi otopark, güvenlik, fitness salonu, yüzme havuzu, peyzaj alanı, çocuk oyun alanları, sauna
ve yürüyüş alanları içeriyor.

Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Gökorman projesinde kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Projede şirket bünyesinde de kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Avantajlı ilk fiyatlardan faydalanarak konut sahibi olmak isteyenler ve gayrimenkul yatırımcıları için Gökorman Satış Ofisi’nde tanıtım günleri başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir