Simart City konut projesi Ümraniye’de

Simart City projesi Si Yapı tarafından Ümraniye'nin finans merkezi olarak kabul edilen Yenişehir bölgesinde hayata geçiriliyor.

Paylaş

Simart City projesi Si Yapı tarafından Ümraniye’nin finans merkezi olarak kabul edilen Yenişehir bölgesinde hayata geçiriliyor.

186 adet konuttan meydana gelen Simart City projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.

Sarphan Finanspark Ümraniye’nin karşısında kalan Simart City’de daireler 57 – 157 metrekare arasında değişiyor. Simart City Ümraniye’de konut teslimlerinin Aralık 2016’da yapılması planlanıyor.

Ümraniye’de yükselen proje başta TEM olmak üzere birçok ana artere kolay ulaşım sağlayacak. Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar’a, köprülere ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na, okul, hastane ve alışveriş merkezlerine yakın.

Akıllı ev sistemleri sunan Simart City projesinden konut alanlar sadece parmaklarının ucuyla birçok önemli teknolojik avataja sahip olacak.

Evin ısısını artırmaktan klimayı açmaya, hava durumunu kontrol etmekten panjurları kapatabilecekler. Ev sahipleri ayrıca trafik durumu, aydınlatma kontrolü, ortak kameralara ulaşma,TV kanalı değiştirme gibi herşeye erişebilecek.

Simart City projesi aylık masrafları azaltacak

‘Gri Su Sistemi’ de foseptik dışındaki atık suların geri dönüşümünü ve temizlik – sulama işlerinde kullanılmasını sağlayacak. Çevre korumasına katkıda bulunurken, aylık masrafların azaltılmasına da yardımcı olacak.

Projede yer alan ısı istasyonu, merkezi sistemle ısıtılan yapılarda her daireye ayrı ayrı monte ediliyor. Kullanım sıcak suyunu ani ısıtma prensibiyle hazırlayan ve ısıtma sisteminin kontrolünü sağlayan çok fonksiyonlu büyük ölçüde tasarruf sağlayan bir ünite. Ayrıca yerden ısıtma sistemi ile daha az ödeyerek daha verimli ısınılabilecek.

Ümraniye konut projesi sosyal alanlar bakımından da oldukça zengin. Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Yüzme Havuzu, Fitness, Sauna, Buhar Odası, Yoga Ve Plates Alanı ile spor aktiviteleri daha keyifli olacak.

Kreş, Kafeterya, Toplantı Ve Seminer Salonu,  Çocuk Oyun Alanı, Bilardo, Tenis, Aktivite Ve Hobi Alanları, Rekreasyon Alanı, Koku, Renk Ve Meyve Bahçeleri ile eğlenceli anlar geçirilebilecek.