Semerkandline Esenkent konut projesi

Semerkandline Esenkent projesi Özyurt A.Ş ve GMS ortaklığı ile Esenyurt Esenkent'te E-6 bağlantı yoluna yakın bir konumda inşa ediliyor.

Paylaş

Semerkandline Esenkent projesi Özyurt A.Ş ve GMS ortaklığı ile Esenyurt Esenkent’te E-6 bağlantı yoluna yakın bir konumda inşa ediliyor.

Konut projeleri dendiğinde İstanbul’da ilk öne çıkan ilçelerden biri olan Esenyurt’ta yeni projeler yükselmeye devam ediyor.

Ulaşıma yakınlığı, boş konut alanlarının varlığı, iş sahalarına yakınlık ve hızlı nüfus artışı Esenyurt’u yatırım ve oturum amaçlı cazip kılıyor.

Esenyurt’un Esenkent bölgesinde yükselen Semerkandline projesi Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin karşısında yer alıyor.

E-6 bağlantı noktasına çok yakın bir noktada inşa edilen Semerkandline Esenkent projesi Atatürk Havalimanı’na 25 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Semerkandline Esenkent’te tüm konutlar 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlandı. Proje bünyesinde yer alan 23 dükkan, site sakinleri ve çevre halkının ihtiyaçlarına cevap verecek.

Semerkandline Esenkent projesi 2018’de teslim

Özyurt A.Ş. ve GMS ortaklığı tarafından inşa edilen Semerkandline Esenkent projesi 6 bin 739 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor.

Esenyurt Semerkandline, 38 bin 625 metrekare inşaat alanına sahip. 9 ve 15 katlı iki bloktan oluuyor. Esenyurt konut projesinde 240 konut ve 23 dükkan yer alıyor.

Semerkendline konut projesinde yer alan daireler 4 farklı tipte tasarlandı. Projedeki 1+1 daireler 66, 67, 70 ve 80 metrekare, 2+1 daireler ise tek tip olarak 96 metrekare büyüklüğüne sahip.

Projedeki satın  almalarda tamamı peşin ödemelerde yüzde 20, banka kredili alımlarda ise yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor. Konut projesindeki teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.