Selenium Retro 9 Ataköy konut projesi

Selenium Retro 9 Ataköy Aşçıoğlu tarafından 7.500 metrekare alan üzerine konut ve ofis olmak üzere 18'er katlı iki blok olarak inşa ediliyor.

Paylaş

Selenium Retro 9 Ataköy Aşçıoğlu tarafından 7.500 metrekare alan üzerine konut ve ofis olmak üzere 18’er katlı iki blok olarak inşa ediliyor.

Selenium Retro 9, toplam 7.500 metrekare alan üzerine konut ve ofis olmak üzere 18’er katlı iki bloktan oluşacak. Proje kapsamında konut kısmında 1+1 ve 2+1 formatında 60 – 122 metrekare aralığında toplam 225 konut yer alacak.

Projenin ofis blokunda ise 136 – 913 metrekare aralığında 108 ofis yer alacak. Ataköy’de yükselen konut ve ofis projesi yaklaşık 140 milyon dolarlık yatırım değerine sahip olacak.

Selenium Retro 9 ulaşımın göbeğinde

Selenium Retro 9, mimari konsepti veya sahip olacağı donatıların yanı sıra ulaşılabilirliğiyle de öne çıkıyor. D-100 Karayolu ile Kennedy Caddesi’nin ortasında, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında konumlanan Selenium Retro 9, bölgedeki AVM’ler, hastaneler ve üniversitelere de çok kısa bir mesafeye sahip.

Ataköy’deki konut ve ofis projesi D100 Karayolu ile Kennedy Caddesi’nin ortasında, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında konumlanıyor.

Aralık 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projenin sosyal olanaklar da zengin.  Projede sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları, güneşlenme alanları spor alanları yer alıyor.

Ataköy konut ve ofis projesi Ataköy’deki Eski Londra Camping arsasında yer alıyor. Proje için ön talep toplama süreci başladı. Aşçıoğlu Ataköy’de Selenium Ataköy ve Selenium Retro projeleri ile de adından söz ettirmişti.