Şehir Konakları Ümraniye konut projesi

Şehir Konakları Ümraniye konut projesi Sur Yapı tarafından 200 milyon TL yatırım değeriyle 13 dönüm arazi üzerine inşa ediliyor.

Paylaş

Şehir Konakları Ümraniye konut projesi Sur Yapı tarafından 200 milyon TL yatırım değeriyle 13 dönüm arazi üzerine inşa ediliyor.

Şehir Konaklarında, aralarında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dublekslerinden oluşan 28 farklı metrekare seçeneğinden oluşan 208 adet daire bulunuyor. Konak mimarisinin çağdaş yorumu ile tasarlanan proje 5 katlı bahçe konaklarıyla dikkat çekiyor.

200 milyon TL yatırım değeriyle 13 dönüm arazi üzerine inşa edilen Şehir Konakları konut projesi, 4 dönümlük bahçe ve yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor.

2 adet 5 katlı bahçe konakları, 9 katlı 3 blok şeklinde teras konakları ve 14 katlı rezidans bloğundan oluşan konut projesinde bloklar birbirinin görüş alanlarına engel olmuyor.

Ticari alanlar ise caddeye cepheli bir konumda yer alıyor ve böylelikle site dışına da hizmet edebilmeleri sağlanıyor.

Şehir Konakları, önemli anayollar ve bağlantı yolları üzerinden İstanbul’un dört bir yanına hızlı şekilde ulaşım imkậnı sunan, merkezi bir konumda yer alıyor.

Şehir Konakları Ümraniye projesi metroya çok yakın

Şehir Konakları Ümraniye konut projesi, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor.

Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın merkezine taşıyor.

Şehir Konakları Ümraniye projesine yakın konumda, 55.000 metrekare kapalı alana sahip, 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi de yakında hizmete girecek. Ayrıca Şehir Konakları konut projesine yakın konumda pek çok özel eğitim kurumu ve devlet okulu da var.

Sur Yapı, Şehir Konakları Ümraniye ile bir kez daha ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.  Lansmana özel %10 indirimin uygulandığı konut projesinde tamamı peşin ödemelerde ise %10+10 indirim uygulanıyor. Şehir Konakları konut projesinde fiyatlar 394 bin TL’den başlıyor.