Satya Yayalar Pendik konut projesi

Satya Yayalar Pendik,12 bin metrekare arsa üzerinde yatırım değeri yüksek bölgelerden biri olan Pendik'te hayata geçiyor.

Paylaş

Satya Yayalar Pendik,12 bin metrekare arsa üzerinde yatırım değeri yüksek bölgelerden biri olan Pendik’te hayata geçiyor.

Satya ‘nın yeni projesi olan Satya Yayalar Pendik, yatırım değeri yüksek yeni bir soluk olarak bölgesine değer katıyor. Her ayrıntısı özenle planlanan projemiz ev sahiplerini bekliyor.

12.000 m² arsa alanı içinde 4 blok ve 340 daireden oluşan Satya Yayalar Pendik 1+1, 3+1 daire seçenekleri ile sahiplerine iyi bir gelecek ve yatırım imkanı sunuyor.

%70 yeşil alanı, Açık/ Kapalı yüzme havuzu, Sauna ve Buhar odaları, Fitness Center’ı, Yürüyüş parkurları, Kamelyası, Süs Havuzları, Kapalı Otoparkı ve Özel Peyzaj alanıyla sizlere stresten uzak bir yaşam sağlıyor. 3.000 m2 alana konumlanacak olan 20 ticari alan ile ihtiyacınız olan herşeyi evinizin altına getiriyor.

Satya Yayalar Pendik ulaşımın ortasında

Satya Yayalar Pendik ,Sabiha Gökçen Havalanına 4km, Marmara Üniversitesi Hastanesine 2 km, Sabancı Ünivesitesi’ne 12 km, Gedik Üniversitesi’ne 1 km, Pendik Marina’ya 5 km, Viaport Avm’ye 6 km mesafede yer alıyor.

2018 ‘de tamamlanacak olan metro durağına 500 metre mesafede yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul’un ana arterleri olan Tem ve E5 karayolları ve bağlantı yollarına olan yakınlığı sizlere ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Satya Yapı Pendik projesinde yüzde 35 oranında peşinat ödeniyor. Kişiye özel olarak geliştirilen ödeme planına göre, 12 ay boyunca firmaya sabit ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli için teslimde konut kredisi kullanılabiliyor.