Route İstanbul Ataköy’de yükseliyor

Route İstanbul projesi Özyazıcı İnşaat tarafından İstanbul'un en önemli lokasyonlarından Ataköy'de yer alıyor.

Paylaş

Route İstanbul projesi Özyazıcı İnşaat tarafından İstanbul’un en önemli lokasyonlarından Ataköy’de yer alıyor.

Ataköy’de hayata geçen konut projesi lokasyonuyla dikkat çeken projeler arasında yer alıyor.

Atatürk Havalimanı’na komşu bir konumda yükselen proje, E-5, metrobüs ve metronun kesiştiği noktada inşa ediliyor. Projede yer alan daire tipleri 1+1 ve 2+1 konutlardan oluşuyor.

Özyazıcı İnşaat’ın Ataköy’de inşa ettiği ikinci proje olan Route İstanbul, Kültür Üniversitesi, Airport AVM ve Avrupa Residence&Office projesinin hemen yanında hayata geçiriliyor.

Ataköy’de merkezi konumda yer alan projeden daire alanlar için ulaşım problem olmaktan çıkıyor. Ev sahipleri metro, metrobüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak çok kısa sürelerde istediği yere gidebilecek. Projede uygulanan KDV oranının yüzde 1 olması da yatırımcı açısından avantaj sağlıyor.

Route İstanbul projesinde teslimler 2017’de

Ataköy konut projesi toplamda  iki blokta 302 konuttan meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra 20 adet ticari birimler de yer alıyor.

Projede 1+1 rezidans dairelere 1 araçlık, 2+1 rezidans dairelere 2 araçlık otopark alanı veriliyor. Proje kompleksi içinde işyerleri, misafir ve kısa süreli duraklamalar için açık otopark alanı kullanılacak.

Route İstanbul’da daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde planlandı. 1+1 daireler brüt 75, net 53 metrekare, 2+1 daireler ise brüt 120, net 83 metrekare olarak inşa ediliyor.

Route İstanbul projesinde daire teslimlerinin 2017 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor.

Projeden daire almak isteyenler yüzde 25 peşinat ödedikten sonra kalan tutar banka kredisi ile ödeyebiliyor. Ayrıca firma bünyesinde alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.