Real Merter projesi Merter’de yükseliyor

Real Merter projesi Oliv Yapı ve Vizyon Art Yapı tarafından İstanbul'un önemli tekstil merkezlerinden Merter'de hayata geçiriliyor.

Paylaş

Real Merter projesi Oliv Yapı ve Vizyon Art Yapı tarafından İstanbul’un en önemli tekstil merkezlerinden biri olan Merter’de hayata geçiriliyor.

Tekstil dünyasına yepyeni bir renk ve doku katmaya hazırlanan Real Merter, profesyonel yönetimi ve yenilikçi “Toptan Tekstil AVM” anlayışıyla size bir iş yerinden çok daha fazlasını sunuyor.

Düğmeden konfeksiyona, Merter’den Laleli’ye, Osmanbey’e tekstil toptancılarını bir araya getirecek olan Real Merter projesi özel yönetimi, hem de iş birliğinden doğacak gücüyle bölgeye hareket geçirecek.

Modern ve ferah tasarımı, akıllı mağaza yerleşimi ve alan kullanımı, 22.422 m2’lik, 155 mağazalık “Toptan Tekstil AVM” alanı sektör için önemli bir yenilik olacak.

RealMerter, Fuarlardan satış organizasyonlarına kadar her aşamada profesyonel KDM yönetimi, ulaşım rahatlığı sağlayan lokasyonu ile tekstil sektörü için önemli bir proje.

Geniş park olanakları, yükleme-indirme kolaylığı, işinizin hemen etrafında yer alan zengin sosyal hayatı ve bölgeye değer katacak.

Real Merter projesi Merter’e değer katacak

Real Merter projesinde yer alan Toptan Tekstil AVM düzenli mağazalar, organize yerleşim, showroom’lar, depo alanları ile ticarete modern bir yenilik getirecek.

Sadece tekstil dünyasını değil, bölgedeki yaşam standartlarını da değiştirmeye hazırlanan RealMerter, tarzınıza yakışacak şık yaşama alanları ve sosyal olanaklar sunuyor.

Farklı ihtiyaçlara göre farklı özelliklere sahip olan 66 m² – 185 m² arasında değişen dairelerin 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor. Dairelerin hepsinde klima dahil, birinci sınıf ankanstre ürünler fiyata dahil olarak veriliyor.

Satış ve Yönetim:   KDM AVM Danışmanlık

Lokasyon:     Güngören – İstanbul

AVM Alanı:     22.422 m2 (Ticari Alan Toplamı)

AVM Mağaza Sayısı:     155

AVM Kat Sayısı:     4

Market Alanı:     1033 m2

Konut Sayısı:     248

Konut Tipleri:     1+1 / 2+1 / 3+1

Konut m2:     66 m2 – 185m2

Konut Satış Alanı:     25.585 m2

Toplam Satılabilir Alan:     48.007 m2

Ortak Sosyal Alan:     41.421 m2

Toplam İnşaat Alanı:     89.428.27 m2

Toplam Arsa Alanı:     14.539.54 m2

Otopark:     Açık – Kapalı Otopark