Quadrom Palas Bahçelievler’de yükseliyor

Quadrom Palas projesi Ado Yapı tarafından İstanbul Bahçelievler'de hayata geçiriliyor. Proje 117 konut ve 4 bloktan oluşuyor.

Paylaş

Quadrom Palas projesi Ado Yapı tarafından İstanbul Bahçelievler’de hayata geçiriliyor. Proje 117 konut ve 4 bloktan oluşuyor.

Bahçelievler’de, İstanbul’un merkezinde hayata geçen bu konut projesi metroya, metrobüse, devlet hastanesine yakın bir konumda yer alıyor.

Quadrom Palas  projesi kapalı otopark, fitness salonu, yüzme havuzu, sauna ve yeşil alanlarıyla tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Dubleks, 3+1, 2+1, 1+1 olmak üzere 117 konuttan oluşan projede teslimler Aralık 2017’de başlayacak.

İstanbul’un  içinde ama İstanbul’un karmaşasından uzakta sakin ve konorlu bir yaşam sunan Ado Yapı’nın yeni projesi, 1500 m2 peyzaj alanı  ve sosyal donatıları ile dikkat çekiyor.

Quadrom Palas klasik mimarisiyle dikkat çekiyor

Yüksek standartlarda, kaliteli bir yaşam için her şeyin düşünüldüğü Quadrom Palas yatırım ve oturum amaçlı konut tercihlerinde önemli avantajlar sunuyor.

Bahçelievler’de hayata geçen bu projeden konut alanlar, çocuklarının rahatça sokaklarda oynayabildiği, komşularıyla selamlaşabildiği sıcak ve modern mahalle yaşamıyla yeniden tanışıyor.

Projenin dikkat çeken, göz alıcı klasik mimarisiyle kendinizi ayrıcalıklı hissedecek, ihtişamına hayran kalacaksınız. Klasik çizgilerin modern dokunuşlarla buluştuğu projeden ev alanlara hayat dolu bir yaşam alanı sunuluyor.

Bahçelievler konut projesini hayata geçiren Ado Yapı 1980’den bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor.

Ado Yapı’nın Quadrom Palas projesinin yanı sıra Yeşilköy’de butik site, Ataşehir Finans Merkezi residence, Kısıklı Vakıf Genel Merkezi renovasyon işleri gibi güncel çalışmaları da bulunuyor.