Propa Vista Kartal Propa İnşaat projesi

Propa Vista, Kartal’da E-5 üzerinde Propa İnşaat tarafından konut ve ticaret alanları şeklinde hayata geçiriliyor.

Paylaş

Propa Vista Kartal, Kartal’da E-5 üzerinde Propa İnşaat tarafından konut ve ticaret alanları şeklinde hayata geçiriliyor.

1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı Propa Vista Kartal projesi tek blokta 246 adet daire ve 13 adet mağazadan meydana geliyor. Propa Vista Kartal projesi Mart 2019 yılında teslim ediliyor.

Propa Vista Kartal fiyat listesi 59,40 metrekare 1+1 dairelerde 272 bin 250 TL’den, 120 metrekare 2+1 dairelerde 506 bin 400 TL’den başlayarak değişiyor.

Kartal Propa Vista ödeme planı kapsamında 36 ay sıfır faizle taksit imkanı sunuluyor. Propa Vista projesi Yakacık Adnan Kahveci Metrosu’na 10 metre mesafede yükseliyor.

Projede 246 ev ve 13 mağaza yer alıyor. Projede 3 farklı tipte 1+1 seçeneği ve 6 farklı farklı tipte 2+1 seçeneği tüketicinin beğenisine sunuluyor. 2+1 tip dairelerde, özellikle kapalı mutfak, balkon ve ebeveyn banyo tercihleri göz önünde bulunduruluyor ve kullanıcı evini dilediği gibi oluşturabiliyor.

Propa Vista Kartal, E-5 üzerinde

Propa Vista Kartal, birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Site sakinlerinin gündelik tüm ihtiyaçlarını “Vista Çarşı” ile karşılayacak. Proje önünde kentsel buluşma noktası niteliğinde tasarlanan “Vista Meydan”; kişiye özel kullanım alanları sunan “Vista Plus” bunlardan sadece birkaçı.

Proje önünde yer alan “Vista Meydan”, kentin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan bir buluşma noktası olarak öne çıkıyor. E5’te direkt girişe sahip olan ve metro istasyonunun önüne açılan “Vista Meydan”, Türkiye’nin önde gelen markalarını bünyesinde barındıran ve cadde mağazaları konseptine sahip “Vista Çarşı”ya açılıyor.

Proje E-5 üstünde ayrıcalıklı bir noktada konumlanıyor. Proje alanı, E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip. Ayrıca Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na sadece 10 metre uzaklıkta yer alıyor. Proje, konum avantajıyla benzersiz ulaşım kolaylığı sunuyor.