Portre Metro konut projesi Pendik

Portre Metro konut projesi, Anadolu Yakası'nın markalı konut üslerinden biri olan Pendik'te hayata geçiriliyor.

Paylaş

Portre Metro konut projesi, Anadolu Yakası’nın markalı konut üslerinden biri olan Pendik’te hayata geçiriliyor. Son yıllarda markalı konut bakımından en çok projele üretilen ilçelerden biri olan Pendik’te yeni konut projeleri hayata geçmeye devam ediyor.

Bunlardan biri olan Portre Metro Pendik konut projesi, Akbulut İnşaat, Arma Yapı ve CK Group ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te toplam 96 konuttan oluşuyor.

Portre Metro Pendik projesinde büyüklükleri 125 metrekare ile 265 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 5+1 konut seçenekleri bulunuyor.

Portre Metro Pendik fiyatlar ve teslim tarihi

Portre Metro fiyat listesi şöyle;  2+1 daireler 410 bin TL’den, 3+1 daireler 550 bin TL’den, 5+1 daireler ise 1 milyon 50 bin TL’den başlıyor.

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Pendik konut projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Kasım 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan proje Pendik’te E-5 yan yol üzerinde yükseliyor.

Taşvantepe metro istasyonuna komşu konumdaki Portre Pendik projesi sahil yoluna 750 metre, hızlı tren istasyonuna 400 metre, Pendik Marina İDO’ya 900 metre uzaklıkta bulunuyor Pendik konut projesi Tuzla Marina’ya 4 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 kilometre, TEM’e 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Pendik konut projesi 2 bloktan oluşuyor ve zengin sosyal olanakları ile dikkat çekiyor. Projedeki sosyal olanaklar: Amfi tiyatro, Basketbol sahası, Çocuk oyun parkı, Çardaklar, Bisiklet alanları, Güvenlik, Otopark, Peyzaj yer alıyor.