Pendik’te ömürlük konutlar

Pendik konut projeleri anlamında İstanbul'da son zamanlarda en yüksek talebin olduğu ilçelerin başında geliyor.

Paylaş

Pendik konut projeleri anlamında şehirde en yüksek talebin olduğu noktalardan bir tanesidir. Çok sayıda firma farklı özelliklere sahip projelerini burada uygulamakta ve insanların beğenisine sunmaktadır. Bu bölgede bulunan konutlar 50 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen kullanım oranlarına sahip olmaları ile her türlü zevke ve ihtiyaca hazır olarak sunulduklarını gösteriyorlar. Projede fırsat sitesi olarak konutlar için son çıkarılan kampanya dahilinde bu bölgedeki herhangi projeden birisini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 2018 yılı sonunda teslim tarihi olan projelerin olduğu gibi aynı zamanda gelecek yılın ortasında ve sonuna teslim edilecek çok sayıda proje sizleri bekliyor.

Pendik konut projeleri bakımından İstanbul’da gözde

Pendik inşaat projeleri arasından istediğinizi bulma konusunda sıkıntı çıkacağını tahmin etmiyoruz. Sektörün öncü firmaları tarafından hazırlanan bu projelerden bazılarını sizler için sıralayalım. Lens İstanbul,  5YÜZ60, WORK SQUARE, PARK PLANET, Farilya Asia, Ayport Residence, Evra Park, Edonia Garden olarak bilinen projeler yer almaktadır. Bu projelerde insanların her ihtiyaçlarının karşılanması için tüm detaylar dikkatlice düşünülmüştür. Hızlı bir şekilde değişimi sağlanan projeler içerisinde ailenize uygun olanı bulabilirsiniz. Tabi talep edeceğinize dairelere göre fiyat aralıklarını da göz ardı etmemeyi unutmamalısınız. 200 bin TL’den başlayan daire fiyatları 1 milyon TL’nin üzerinde satış rakamlarına çıkabiliyor. Bu tamamen sizin ekonominiz ile ilgili bir durumdur.

Pendik inşaat firmaları Çevre ve Şehircilik bakanlığı tarafından desteklenen konut kampanyasına dahil olanlar arasında yer almaktadır. Bu bağlamda yapılan %10 indirim fırsatını ve %0,98 faiz oranı ile 10 yıl vadeli kredili ev alma fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu noktada sınırlı evin olduğunu ve sizde Pendik bölgesinden uygun fiyatlar ile ev almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerektiğinin vurgusu yapılıyor. Şehirde ki en güzel projelerin yer aldığı bölgenin farklı noktalarında sayısız proje yükselmeyi bekliyor. Bu bağlamda hem bölgede hem de farklı yerlerde en yeni ve güncel projeler hakkında bilgiyi projedefirsat.com adresi üzerinden ulaşarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Site bu noktada titiz bir çalışma yürüterek takipçilerine her türlü konut projesi ile ilgili en detaylı bilgiyi sunma konusunda başarılı bir çalışma yürütüyor.