Park Mozaik projesi Ankara Yaşamkent’te

Park Mozaik konut projesi Tepe Mesa tarafından Çayyolu - Yaşamkent’te 75 dönümlük arazi üzerine inşaa ediliyor.

Paylaş

Park Mozaik konut projesi Tepe Mesa tarafından Çayyolu – Yaşamkent’te 75 dönümlük arazi üzerine inşaa ediliyor.

Projede 3’ü kule ve 10’u yatay olmak üzere, toplam 13 blokta, 885 konut bulunuyor.

Park Mozaik, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerle farklı ihtiyaçlara göre seçenekler sunuyor.

Projede 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede yer alan daire seçenekleri, bahçe ve teras keyfini özgürce yaşamanızı sağlıyor.

Panoramik kent manzarasının yanı sıra oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla buluşma fırsatı sunan konut projesinde yatay bloklar ve kuleler olmak üzere farklı daire tiplerinden oluşuyor.

Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Tepe Mesa, Park Mozaik’te yaşam kalitesini esas alarak her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiriyor .

Ankara konut projesi farklı yaşamlar ve ilgi alanlarına hitap eden 9 tematik meydandan oluşuyor.

Park Mozaik evleri avlu ve meydanlarla birbirine bağlı sokaklar, çiçekli bahçeler ile mahalle sıcaklığını ve özlediğiniz komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırıyor.

Park Mozaik  projesinde 885 konut var

Yeni evinize bir an önce kavuşmanız en doğal isteğiniz. Bu yüzden Park Mozaik evleri hemen teslime hazır bir şekilde aileniz ile hayal ettiğiniz yaşam için sizleri bekliyor. Her detayı titizlikle düşünülmüş, yaşam standartlarını yükselten Park Mozaik Leed Gold sertifika adayı.

Yaşamkent konut projesinde Arsa Alanı 74,500m2, Sosyal Tesis Alanı 2,000m2, Açık Alanı 60,000m2, Konut Sayısı 885 olarak belirlendi.

Proje, 9 adet tematik meydanı ile sizlere, aileniz ve komşularınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz ortak yaşam alanları da sunuyor.

Bir meydan etrafında dağılan sokakları, birbirinden farklı temalara sahip meydanları, avluları, göleti, yeşil alanları, her konuta özel otoparkı ile yaşamı kolaylaştırırken yaşama değer katıyor.

Bölgedeki özel okullara, devlet okullarına ve hastanelere sadece birkaç dakika mesafede konumlanan projede metro ile şehir merkezine ulaşmak mümkün.