Muhteşem Yeni Yıl Konutları Kadıköy

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Ceylan İnşaat tarafından Kadıköy'de 3.339 m² arsa üzerinde 192 konut 15 ticari ünite olark hayata geçiliriyor.

Paylaş

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Ceylan İnşaat tarafından Kadıköy’de 3.339 m² arsa üzerinde 192 konut 15 ticari ünite olark hayata geçiliriyor.

Anadolu Yakası’nın en gözde konut projeleri merkezlerinden biri olan Kadıköy, son yıllarda birçok yeni konut projeleri ile adından sıkça söz ettiriyor.

Ceylan İnşaat tarafından yapılan Muhteşem Yeni Yıl Konutları 24 katlı tek blokta 192 konut, 6 ticari alan ve 9 ofisten meydana geliyor.

Projede konutların yanı sıra 9 ofis ve 6 ticari ünite yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu projede yaşam alanları brüt 60, net 45 metrekareden başlıyor.

Konut büyüklükleri 91 m² – 204 m² arasında değişiyor. Projede 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da bulunuyor.

Butik bir yaşam projesi olarak tasarlanan Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre uzaklıkta bulunuyor.

Göztepe’nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan proje, çekirdek aileler kadar kalabalık ailelere de hitap ediyor. Projede daireler 14. kattan sonra deniz manzarasına sahip. Kadıköy konut projesinde daire teslimlerinin 2018’de yapılması planlanıyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek aileler kadar kalabalık ailelere de hitap ediyor.  91 m² ile 204 m² aralığındaki kullanım alanlarıyla, değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler sunan projede, daire ve ticari alanlar için peşin fiyatına vade farksız 36 ay taksit imkânı bulunuyor.

Özel güvenlik tarafından 7/24 korunacak olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri ile güvenli bir yaşam alanı sunacak.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu bulunuyor. Mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alan bulunuyor.

Çocukların ihtiyaçlarını da gözeten projede çok amaçlı spor sahasının yanı sıra çocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru, kamelya alanı ve meyve bahçesi de düşünülmüş.

Projede ayrıca, 360 derece manzara sunan seyir terası var. Bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da fark yaratan özellikler arasında. Bu alan toplantı salonu olarak da kullanılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir