Mod İstanbul konut projesi Kağıthane

Mod İstanbul konut projesi, İstanbul'da kentsel dönüşüm ile değer kazanan iKağıthane'de Ortadoğu Grup tarafından hayata geçiriliyor.

Paylaş

Mod İstanbul konut projesi, İstanbul’un kentsel dönüşüm çalışmaları ile değer kazanan ilçesi Kağıthane’de Ortadığı Grup tarafından hayata geçiriliyor.

Belgrad Ormanı manzarasına sahip bir konumda yer alan proje, geniş perspektif için tasarlanmış oval pencereli mimarisiyle öne çıkıyor. Şehrin önemli iş ve sosyal merkezlerine yakınlığıyla ev sahiplerine avantaj sağlıyor.

Mod İstanbul projesi Kağıthane’de 3 bin 770 metrekarelik arsa üzerine inşa ediliyor. Kağıthane konut projesi, 3 blokta 115 konuttan meydana geliyor.

Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. 14 bin metrekare inşaat alanına sahip rojenin 2 dönümü yeşil alanlara ayrıldı.

Projede fitness, sauna, buhar odası, cafe, çocuk oyun odası, kapalı oyun odası açık havuz, güvenlik, kapalı otopark bulunuyor.

Mod İstanbul Kağıthane ulaşıma çok yakın

Ulaşım ağlarına yakın Mod İstanbul lokasyon olarak Mecidiyeköy Mahmutbey Metro Hattı’na yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Mod İstanbul projesi Kemerburgaz Caddesi’ne, TEM’e, E-5 bağlantı yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına yakın mesafede konumlanıyor.

Kağıhane’de hayata geçen ve ön talepte olan projede peşin alımlarda %15 indirim uygulanıyor. Kağıthane konut projesi inşaat kalitesi ve farklı mimarisi ile oturum ve yatırım amaçlı önemli avantajlar sunuyor.

Yapım ve proje aşamasında olan toplam 390.000 m² inşaat alanı ile Türkiye inşaat sektörünün önemli aktörlerinden biri olan Ortadoğu Grup 1981’den bu yana inşaat sektöründe yer alıyor.

Ortadoğu İnşaat, konut yapıları inşaatı, ticari ve kültürel yapıların inşaatı, plaza ve iş merkezleri inşaatı, alışveriş merkezleri inşaatı ve otel inşaatı yapıyor.