MOD Bahçelievler konut projesi

MOD Bahçelievler konut projesi, MOD Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde yatay mimari olarak hayata geçiriliyor.

Paylaş

MOD Bahçelievler konut projesi, MOD Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde geliştiriliyor.

Bahçelievler ve Basın Ekspres Yolu  oturum ve yatırım amaçlı konut için son yıllarda İstanbul’da en gözde yerlerin başında geliyor. Birçok markalı yeni konut projesi Basın Ekspres’te ve Bahçelievler’de hayata geçiyor.

Mod Bahçelievler, Basın Ekspres üzerinden mevcut Masko metro durağına bağlanacak olan ve 2018 yılında hayata geçmesi planlanan Ataköy – İkitelli metro hattının üzerinde yer alıyor.

19,5 dakikada Ataköy’de İkitelli’ye giden 13 kilometrelik bu hattın yapımı sonrası, Mod Bahçelievler’e hiç trafiğe girmeden, sadece raylı sistemi kullanarak İstanbul’un her noktasından ulaşım mümkün olacak.

MOD Bahçelievler projesi yatay mimaride

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen MOD Bahçelievler projesi az katlı 3 blokta 84 daireden meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. 5 bin metrekare peyzaj alanına sahip projede 2+1’ler brüt 163, net 115 metrekare, 3+1’ler brüt 184, net 127 metrekare, 4+1’ler ise brüt 221, net 151 metrekare olarak tasarlandı.

Mod Bahçelievler’de bulunan 84 dairenin tamamı, ailelerin konforu için tasarlandı. 1+1 dairesi bulunmayan Mod Bahçelievler, bölgede bu özelliğe sahip tek proje konumunda. 2+1’den 4+1’e daire seçenekleri bulunan projede, tüm daireler büyük metrekarelerde inşa ediliyor. Her daire, büyük ve huzur dolu yaşam alanlarına dönüşüyor.

İstanbul’un en değerli aksı, Yeşilköy Havalimanı-Basın Ekspres-TEM bağlantı yolunun üzerinde konumlanan Mod Bahçelievler, tüm yatırımcılara çok büyük fırsatlar sunuyor. Metro ve metrobüse de çok yakın bir konumda bulunan Mod Bahçelievler’de isteyen yaşamıyla isteyen yatırımıyla kazanıyor.

Toplam 5000 m2’lik peyzaj alanıyla Mod Bahçelievler’de nefes her yerde, yeşil her evde. Yatay mimaride, her katta en fazla 4 daire olarak planlanan Mod Bahçelievler’in komşuluk ilişkilerine imkan tanıyan bir yapısı bulunuyor.

Mod Bahçelievler’de yaşam çocuklara güzel. Kapalı havuzu, çocuk oyun alanları, geniş bahçesi ve yeşil alanlarıyla Mod Bahçelievler; tüm çocuklara eğlence dolu bir yaşam sunuyor.

Mod Bahçelievler’de tazelenmek için birçok farklı yol mevcut. Erkekler ve kadınlar için ayrı tasarlanmış fitness salonu, sauna ve buhar banyosu imkanları bulunuyor.

Mod Bahçelievler İstanbul’un kargaşasından uzak, güvenli bir hayat vaat ediyor. Projede 24 saat aktif kameralı güvenlik sistemleri ve açık-kapalı otopark imkanları yer alıyor.