Mina Towers Fikirtepe konut projesi

Mina Towers Fikirtepe projesi Başaran Yatırım Holding tarafından İstanbul Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçiriliyor.

Paylaş

Mina Towers Fikirtepe projesi  Başaran Yatırım Holding tarafından Fikirtepe’de hayata geçiriliyor.

Bağdat Caddesi’ne 15 dakika, Anadolu Yakası sahile 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Proje şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alıyor.
Mina Towers Fikirtepe projesindeki çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları fitness, SPA merkezi bulunuyor. Ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzları projede yer alan sosyal olanaklar arasında.

Fikirtepe’ nin merkezinde yer alan 4 adada, Rezidanslar, Ofisler, Mağazalar ve Ticari Alanlar, Sosyal Alanlar Yer alıyor.

Toplamda 69.500 m2 arsa alanına sahip 6 adanın her biri 6 adet kuleden oluşacak, 80 m yüksekliğinde 25 katlı binalar inşa edilecek.

Projenin bütün fazlarında, özel havuz, spor salonu, çocuk oyun parkı, yeşil alan, parklar, otopark ve restoranlar olacak şekilde projelendirilmesi yapıldı.

Mina Towers Fikirtepe fiyatlar

Mina Towers projesi kapsamında daire tipleri 55 m2 ile 300 m2 aralığında tasarlandı.

Yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari alandan meydana gelen proje, Mandıra Caddesi’nde 26 bin m’2 lik arazi üzerinde 6 kule olarak inşa ediliyor. Projede 1+0 ile 5,5 +1 arasında değişen daire tipleri yer alıyor.

Mina Towers projesnde yer alan konutların satış fiyatları lansmana özel 7 bin 400 TL/metrekare’den başlıyor.

Mina Towers projesinde yer alan evlerin ilk etapta 3 blok 822 daire satışa sunuluyor.  Projede toplam 1500 konut bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dairelerin mevcut olduğu proje 30 ay sonra teslim edilecek.