Mika Naturalist Kemerburgaz projesi

Mika Naturalist Kemerburgaz projesi Mika İnşaat tarafından 3 dönüm arazi üzerinde 3 blokta 68 daireden meydana geliyor.

Paylaş

Mika Naturalist Kemerburgaz projesi Mika İnşaat tarafından 3 dönüm arazi üzerinde 3 blokta 68 daireden meydana geliyor.

3 dönümlük arsa üzerine kurulan Mika Naturalist’te 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor.

Dairelerin alanları 90 ile 210 metrekare arasında değişiyor. Projenin toplam inşaat alanı 15 bin 636 metrekare olarak belirlendi.  Naturalist, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklüklerdeki 68 daireden meydana geliyor.

Mika Naturalist, doğanın tüm armağanlarına ve tertemiz bir havaya sahip olan Kemerburgaz’ın en avantajlı noktasında, eşsiz güzellikte ve yemyeşil bir manzaranın karşısında yer alıyor.

İstanbul’un en yeşil bölgelerinden Kemerburgaz’da yükselen Mika Naturalist projesi ormanın yanı başında yer alıyor. Naturalist projesinde yer alan daireler orman manzarasına sahip.

Projenin peyzajında doğal yaşamın yansımalarına rastlamak mümkün. Az sayıda ailenin yaşayacağı Mika Naturalist, yüksek konfor seviyesine sahip güvenli bir proje olmak için yola çıktı.

Mika İnşaat, Naturalist’in tasarımında ünlü İtalyan mimari ofis Progetto CMR ile çalıştı.

Çevre dostu olarak tasarlanan Mika Naturalist projesi LEED sertifikasına da aday oldu.

Kemerburgaz bölgesinde 1+1 daireler ortalama 2 bin TL’den kiracı buluyor. Kemerburgaz konut projesinde kiralama rakamlarının daha üst seviyelerde olması bekleniyor. Projede aidatların 500 ila 600 TL olması öngörülüyor.

Mika Naturalist projesi değerli bir bölgede

Kemerburgaz, Maslak-Zincirlikuyu hattında çalışanlar için hem şehrin içinde hem de yemyeşil doğasıyla bir o kadar da şehrin dışında kalan lokasyonlardan biri.

Üçüncü havalimanı, üçüncü köprü ve Kemerburgaz’dan geçecek raylı sisteme olan yakınlığıyla da değerini hızla katlayacak bir bölgede yer alıyor. Hem doğanın içinde huzurlu ve konforlu yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için de ideal lokasyonlardan biri.

Mika İnşaat projesinde, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness ve spor salonu, yürüyüş alanları, sosyal tesis, çocuk parkı, 24 saat güvenlik ve daha birçok sosyal donatı var.

Her daireye özel 2 araçlık otopark alanının tahsis edildiği projede ayrıca motor ve bisiklet park yerleri, elektrikli araçlar için şarj üniteleri de mevcut.