Meydan Halkalı konut projesi İkitelli’de

Meydan Halkalı konut projesi Gül İnşaat, Gültaş İnşaat ve Gülyapı A.Ş. tarafından İkitelli Caddesi'nde yükseliyor.

Paylaş

Meydan Halkalı konut projesi Gül İnşaat, Gültaş İnşaat ve Gülyapı A.Ş. tarafından İkitelli Caddesi’nde yükseliyor.

8 bin 800 metrekare arsa alanına sahip olan Küçükçekmece İkitelli Meydan Halkalı projesinde konut, home ofis ve dükkanlar bulunuyor.

Bir kentsel dönüşüm projesi olan Küçükçekmece Meydan Halkalı projesi toplamda 287 konuttan oluşuyor. 4 bloktan oluşan Meydan Halkalı projesinde 56 adet dükkan da yer alıyor.

2 blok home ofis ve 2 blok da konut alanı olarak projelendirilen Meydan Halkalı’da daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

Daire büyüklüklerinin 55 metrekare ila 141 metrekare arasında değiştiği bu konut projesinde açık çocuk havuzu, hamam, sauna ve fitness center gibi alanlar da bulunuyor.

Meydan Halkalı ulaşım ağlarının ortasında yer alıyor

TEM ve E-5 gibi ana arterlere hemen bağlanlabilen, semt sakinlerinin 5 dakika içinde Atatürk Havalimanı’na ulaşabildiği bir lokasyonda olan Halkalı konut projesi prim yapmaya müsait bir proje.

Halkalı meydanında konumlanan projenin hemen yanında yapılacak olan Metro ve Havaray (Sefaköy-Halkalı-Başakşehir ) hattı sayesinde Küçükçekmece Halkalı’daki bu konut projesinin ulaşım sorunu da bulunmuyor.

Proje, çevreye tepeden bakan konumuyla, panoramik bir görüş açısına sahip. Göl ve deniz manzarası ile daha ferah bir yaşam sunuyor.

Projede teslimlerin Aralık 2017’de yapılması bekleniyor. Konut projesinde  daire fiyatları 328 bin TL’den başlıyor.

Küçükçekmece markalı konut projeleri açısından zengin

Küçükçekmece İstanbul’da markalı konut projelerinin en yoğun olduğu bölgelerin başında geliyor. Küçükçekmece’de Basın Ekspres Yolu, Halkalı, İkitelli, Atakent markalı konut projelerinde en çok öne çıkan yerler.

Son yıllarda birçok önemli yatırıma ev sahipliği yapan Küçükçekmece’de emlak fiyatlarının hızla yükselmesi birçok konut yatırımcısını bölgeye yöneltti.

Markalı konut arayışında olan ve tercihini Küçükçekmece konut projelerinden yana kullanan yatırımcılar diğer ilçelerdeki amortisman sürelerine oranla daha kısa sürede kar elde edebiliyor.