Meydan Ardıçlı Esenyurt konut projesi

Meydan Ardıçlı Esenyurt konut projesi Özyurtlar Holding, Bahaş Holding iş birliğiyle Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde hayata geçiliriyor.

Paylaş

Meydan Ardıçlı Esenyurt konut projesi Özyurtlar Holding, Bahaş Holding iş birliğiyle Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde hayata geçiliriyor.

Meydan Ardıçlı projesi, 70 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan Meydan Ardıçlı projesi, konut ve alışveriş merkezinden oluşacak.

Bin 700 konutun yer alacağı proje, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı’nın merkezi caddesinde, Bahçeşehir girişinde ve TEM bağlantı yolu üzerinde yükselecek.

Esenyurt’un Doğan Araslı Bulvarı üzerinde Bahçeşehir girişi ve TEM bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Meydan Ardıçlı, ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor.

TEM Otoyolu’na 850 metre, Esenyurt İlköğretim Okulu’na 320 metre mesafede yer alan proje, toplu taşıma araçlarıyla dikkati çekiyor.

Alışveriş noktalarına çok yakın mesafede yer alan Meydan Ardıçlı, Akbatı AVM’ye 1,2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Meydan Ardıçlı Esenyurt

Toplam 1.681 konuttan oluşan Meydan Ardıçlı projesinde konutların yanı sıra 125 adet mağaza bulunuyor.

67 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projede 1+0’dan 4,5+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. Meydan Ardıçlı’da 7 katlı 27 blok yer alıyor. Meydan Ardıçlı projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Son yıllarda İstanbul konut projeleri arasında en çok projenin üretildiği ilçelerin başında gelen Esenyurt bu yeni konut projesi ile değerini daha da artıracak.

Esenyurt konut projesi ile Esenyurt’un yeni bir kimlik kazanacağı, bölgenin sosyo kültürel yapısına yön vereceği belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir