Merosa Güneşli Tower konut projesi

Merosa Güneşli Tower konut projesi Merosa Şirketler Grubu tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın parlan yıldızı Güneşli'de hayata geçirilecek.

Paylaş

Merosa Güneşli Tower konut projesi  Merosa Şirketler Grubu tarafından  İstanbul Avrupa Yakası’nın parlayan yıldızı Güneşli’de hayata geçirilecek.

İstanbul’un son yıllarda en gözde markalı konut alanlarından biri olan Güneşli yeni konut projeleri ile değerini hızla yükseltiyor.

Merosa Güneşli Tower projesi 35 milyon dolar yatırımla hayata geçiriliyor. Güneşli yeni konut projesinde 82’i adeti 1+1; 26’ı adeti de 2+1 olmak üzere toplamda 108 daire yer alıyor.

Henüz lansmana çıkmadan çok kısa bir sürede dairelerin yüzde 90’ının yabancılara satılan Güneşli konut projesi huzurlu bir yaşam ortamı isteyenlere hitap ediyor. Proje konut teslimlerinin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanması planlanıyor.

Merosa Güneşli Tower projesinin %90’ı satıldı

Merosa Güneşli Tower, sakinlerinin her ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlandı. Projede açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra, spor salonu, sauna ve hamam da yer alıyor. Projenin zemin katında ise alışveriş merkezi ve 6 adet ticari ünite yer alacak.

Merosa Güneşli Tower’ın  akıllı ve yeşil bina konseptinde yükseliyor olması projeye ve bölgeye değer katıyor. Projede yer alan yağmur suyu depolama sistemi sayesinde yeşil alanların sulaması bu sistem sayesinde gerçekleşecek.

Böylece geri dönüşüme de önemli ölçüde katkı sağlanması hedefleniyor. Merosa Güneşli Tower Projesi’nde dış aydınlatma birimlerinin tamamı ise enerjisini güneşten alacak. Güneşli’nin yeni konut projesinde yer alacak dairelerin yüzde 90’ının Araplara satıldığı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir