Mars 19 Avcılar Firuzköy konut projesi nasıl?

Mars 19 Avcılar Firuzköy konut projesi Metraco A.Ş tarafından Avcılar Firuzköy'de 4 blok 148 daire olarak hayata geçiriliyor.

Paylaş

Mars 19 Avcılar Firuzköy konut projesi Metraco A.Ş tarafından Avcılar Firuzköy’de 4 blok 148 daire olarak hayata geçiriliyor.

Mars 19 Avcılar konut projesi 1+1’den 4+1’e kadar çeşit gösteren daireleri ile konut alıcısının karşısına çıkıyor. Konut büyüklüklerinin 85 metrekare ile 229 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede toplamda 148 daire bulunuyor. 4 bloktan oluşan proje sosyal donatıları ile dikkat çekiyor.

Metraco tarafından hayata geçirilen Avcılar konut projesi Mars 19 konut projesinde fiyat listesi 424 bin liradan başlıyor. Avcılar Firuzköy’de inşa edilmekte olan projede 91 ile 224 metrekare arasında değişen daire planları yer alıyor. Projede teslim tarihi ise 2018’in sonu olarak belirlendi.

Mars 19 konut projesi lokasyon olarak iyi konumda

Avcılar konut projesi Lokasyon olarak çevresinde ulaşım ağlarına, çeşitli okul ve üniversitelere ve sosyal yaşam alanlarına yakın konumda bulunuyor. Mars 19 projesi E-5 karayolu 380 metre, metrobüs durağına 600 metre, İstanbul Üniversitesi’ne 1.1 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 13 kilometre mesafede konumlanıyor.

İstanbul Avrupa Yakası konut projesi Mars 19’da konut sakinlerinin boş vakitlerini değerlendirmeleri açısından çeşitli sosyal donatılar sunuluyor. Mars 19 projesinde 4 mevsim kullanılabilecek kapalı yüzme havuzundan kapalı spor salonuna, kafelerden sosyal alanlara birçok donatı var. Çocuk oyun alanlarından yürüyüş parkurlarına, hobi odalarından yeşil peyzaj alanlarına kadar bir çok olanak sunuluyor. Mars 19 projesinde konut teslimleriin 2018’de yapılması hedefleniyor.