Marmara Konakları projesi Beylikdüzü

Marmara Konakları Beylikdüzü konut projesi Marmara Yapı tarafından İstanbul’un yeni yüzü, Beylikdüzü’nde yükselecek.

Paylaş

Marmara Konakları Beylikdüzü konut projesi Marmara Yapı tarafından İstanbul’un yeni yüzü, Beylikdüzü’nde yükselecek.

İstanbul’un son yıllarda en önemli cazibe merkezlerinden biri olan Beylikdüzü konut projeleri bakımından konut sahibi olmak isteyenlere birçok çözüm sunuyor.

Müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesi 8 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek.

Marmara Konakları konut projesi 124 konut ve 4 dükkandan oluşuyor. Marmara Konakları projesinde sosyal alanlar kadın ve erkekler için ayrı olarak tasarlandı. Projenin detayları 8 Ekim’de satış ofisinde yapılacak lansmanda açıklanacak.

Marmara Konakları, otoyol ve çevreyoluna 5 dakika, Beylikdüzü sahiline 5 dakika, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne 6 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Marmara Konakları Beylikdüzü

Proje hastaneye 5 dakika, metrobüse 5 dakika, İstanbul Üniversitesi’ne 10 dakika, West İstanbul Marina’ya 3 dakika, Aqua Florya AVM ve Atatürk Havaalanı’na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Marmara Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen proje Beylikdüzü Kavaklı’da 8 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 6 bloktan oluşan projede 124 konut ve 4 dükkan yer alıyor.

Projede büyüklükleri 102 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2, 5+1, 5+2 dubleks, 6+1, 6+2 dubleksler yer alıyor. Ayrıca 8+1 büyüklüğünde müstakil girişli bahçe villaları bulunuyor.

Proje Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı imzası taşıyor. Beylikdüzü yeni konut projesinin 2018 Temmuz da tamamlanması planlanıyor.