Mahall Bomonti İzmir konut projesi

Mahall Bomonti İzmir projesi Türkerler İnşaat tarafından İzmir Konak'ta 45 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor.

Paylaş

Mahall Bomonti İzmir konut projesi, Türkerler İnşaat tarafından İzmir Konak’ta 45 bin metrekarelik alanda konut, ofis ve ticari alanlardan oluşuyor.

Ege’de inşa edilen markalı konut projelerinde en çok öne çıkan şehirlerden biri olan İzmir, yeni bir projeye daha ev sahipliği yapıyor.

Mahall Bomonti projesi restore edilerek bölgenin sosyal dokusunun oluşmasına katkıda bulunacak 9 tarihi bina içeriyor. Bu binaların yanı sıra, proje alanında üç blok  inşa ediliyor.

Mahall Bomonti İzmir konut projesi şehrin içinde bir yaşam vaat ediyor. İzmir’in en güzel mahalle ve ilçelerine, eğitim ve sağlık kurumlarına sadece birkaç kilometre uzaklıkta yer alıyor.

İzmir’in yeni konut projesi Mahall Bomonti, müze, sanat evi, kafe ve restoranlar, açık hava konser alanı gibi sosyal donatılarıyla öne çıkıyor.

Çevreci uygulamalarıyla, yalnızca en çevreci projelere verilen LEED Platin Sertifikası’na aday olan proje, aynı zamanda size tertemiz bir gelecek sunuyor.

Mahall Bomonti İzmir fiyatlar

Türkerler İnşaat tarafından inşa edilen Mahall Bomonti İzmir’de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 satılık daire seçeneklerine yer veriliyor. Mahall Bomonti projesi 45 bin metrekare alanda yükseliyor.

İzmir Mahall Bomonti konut projesinde daire fiyatları 320 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Mahall Bomonti İzmir projesinin işletmeciliğini Divan Grubu üstlendi.

30 Haziran 2019’da dairelerin teslim edileceği İzmir Mahall Bomonti projesinde açık ve kapalı havuz, spa, fitness, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar yer alıyor.