Loza Evleri konut projesi Bağcılar’da

Loza Evleri Güçlü İnşaat tarafından Bağcılar'da 2 blok halinde inşa ediliyor ve 162 konuttan oluşuyor.

Paylaş

Loza Evleri Güçlü İnşaat tarafından İstanbul Bağcılar’da 2 blok halinde inşa ediliyor ve toplamda 162 konuttan oluşuyor.

Güçlü İnşaat tarafından hayata geçirilen Bağcılar’da hayata geçirilen Loza Evleri projesi İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar’da yaşama geçiriliyor. 2 blok halinde inşa edilen Loza Evleri projesi toplam 162 konuttan meydana geliyor.

Konut projesi 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Projedeki 2+1 daireler 76 metrekare ve 82 metrekare, 3+1 daireler ise 102 metrekar eile 229 metrekare arasında değişen büyüklüklerle dizayn edildi.

Bağcılar Merter konut projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim ugyulanıyor. Projede yüzde 25 peşinat verildiğinde firma bünyesinde 36 ay vade farksız ya da 120 ay yüzde 0i70 faizle, 60 ay yüzde 0,42 faizle taksitlendirilebiliyor.

Loza Evleri Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği noktada

Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği, stratejik bir lokasyonda yer alan Loza Evleri “mahalle” sıcaklığında bir site yaşamı vaat ediyor.

Ulaşım yolları, toplu taşıma, hastane, meydan, çarşı ve AVM’lere yakınlığıyla da kentin içinde huzurlu ve sıcak bir yaşam alanı sunuyor.

Bağcılar konıt projesi, E-5 ve TEM çevre yoluna 5 kilometre, tramvay ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olup, stratejik bir lokasyonda yer alıyor.

Aynı zamanda Bağcılar Devlet Hastanesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Bağcılar Meydan, çarşı ve AVM’lere oldukça yakın.

Projede sosyal alanlar:

Açık çocuk oyun alanları

Yürüyüş parkuru

Geniş park alanı

Kamelyalar

Fitness center

Kapalı yüzme havuzu

Sauna – Buhar odası

Lobi ve resepsiyon

Kapalı otopark

Mağazalar