Locamahal Veliefendi Zeytinburnu konut projesi

Locamahal Veliefendi Zeytinburnu konut projesi Kiptaş ve Zeytinburnu Belediyesi’nin katkılarıyla kentsel dönüşüm projesi olacak.

Paylaş

Locamahal Veliefendi Zeytinburnu konut projesi Kiptaş ve Zeytinburnu Belediyesi’nin katkılarıyla kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. 75.000 konutla kalite ve güvenin sembolü haline gelen KİPTAŞ, İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Zeytinburnu Veliefendi’de 1262 konutluk yeni bir projeye olan Locamahal Veliefendi’ye imza atıyor.

Türkiye’nin ilk gecekondu merkezi Zeytinburnu’nun çehresi yeni konut projeleri ile son yıllarda önemli ölçüde değişmeye başladı. İlçedeki gecekondular yerini modern yaşam alanlarına bırakmaya başladı. Son yıllarda İstanbul’un en gözde lokasyonlarından Zeytinburnu’nunda birçok yeni konut projesi yükselmeye başladı.

Bu projelerden biri olan 36 bin metrekare alan üzerinde 20 bloktan oluşan Locamahal Veliefendi, lokasyonuyla yatırımcıların dikkatini çekiyor. Özellikli konumu, mimari yapısı ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile bölgenin sembol projesi olarak öne çıkıyor. Locamahal Veliefendi’de en küçük dairelerin metrekaresi lansmana özel 5.750 TL’den başlıyor. Şehrin kalbinde yükselen ve lokasyonuyla cazip bir noktada yer alan Locamahal Veliefendi, İstanbulluların en çok tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alıyor.

Locamahal Veliefendi Zeytinburnu projesi sahil hattıyla, E-5 Otoyolu’na yakınlığıyla, Metro, Metrobüs, deniz otobüsü, Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alıyor.

Locamahal Veliefendi Zeytinburnu konut projesi, İstanbulluların en çok tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alıyor. Sahil hattıyla, E-5 Otoyolu’na yakınlığıyla, Metro, Metrobüs, deniz otobüsü ve Marmaray gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alan Locamahal Veliefendi projesi ulaşımın merkezinde. Sahile ve E-5’e 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na 8 dakikalık mesafesiyle yatırımcılara büyük avantaj sağlayacak. 450 milyon TL yatırımla inşaa edilecek Locamahal Veliefendi konut projesi bölgeye maksimum katma değer sağlayacak.

Locamahal Veliefendi Zeytinburnu ulaşımın merkezinde

Veliefendi’de, E-5’in yanı başında, Avrasya Tüneli ve Marmaray’a 5 dakika mesafede konumlanan Locamahal Veliefendi ile KİPTAŞ, yaşama dair tüm ayrıcalıkları şehrin kalbine taşıyor.

Büyüklükleri 119 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 3 tip daire seçeneği bulunan projede toplam 1.262 konut yer alıyor. Modern yaşamın tüm özelliklerinin hayata geçirileceği Locamahal’de; temalı çocuk oyun alanları, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk Hamamı, havuz, yürüyüş-koşu ve bisiklet parkurları bulunuyor.

Locamahal Veliefendi’de ayrıca çocuklara özel; atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak, oyun tepeleri ve temalı oyun parkları var. Projede keyifle vakit geçirebilecekleri geniş alanlar sunuluyor. Projede her daireye özel tanımlanan otopark alanlarının yanı sıra 7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti de mevcut.

E-5 Otoyolu’nun yanı başındaki konumuyla bölgenin en ulaşılabilir projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi, Zeytinburnu Metro durağına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Proje ayrıca sahil yolu bağlantısıyla Bakırköy Deniz Otobüslerine, Avrasya Tüneline ve Marmaray’a 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor. Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanan Locamahal Veliefendi Zeytinburnu konut projesinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir