Livin İzmir konut projesi Mavişehir’de yükseliyor

Livin İzmir konut projesi Cengiz İnşaat tarafından İzmir Mavişehir'de, 366 konut ve 33 ticari üniteden oluşacak şekilde hayata geçiliriyor.

Paylaş

Livin İzmir konut projesi Cengiz İnşaat tarafından İzmir Mavişehir’de, 366 konut ve 33 ticari üniteden oluşacak şekilde hayata geçiriyor.

İzmir konut projeleri bakımından İstanbul’dan sonra inşaat sektörünün en gözde rotalarının başında yer alıyor. İzmir inşaat firmaları ve İzmir dışındaki inşaat firmaları tarafından hayata geçirilen projeler İzmir’e değer katıyor.

Livin İzmir konut projesi 

İzmir konut projesi Livin İzmir konut projesi 1+1’den 5+2’ye kadar değişen konut tipleri yer alıyor. Projede, 31 kat olarak inşa edilen ve muhteşem Körfez manzarasına hâkim dikey yaşam sunan bir kule bloğu bulunuyor.

3 ila 7 arasında değişen katlarda inşa edilen, ferah peyzaj manzarası bulunan yatay yaşam imkanı sunan 7 adet konut bloğu da bulunuyor. Livin İzmir’de 1+1 daireler 630 bin lira, 2+1 daireler 1 milyon 110 bin lira, 3+1 daireler ise 1 milyon 400 bin liradan başlıyor.

Sosyal donatı açısından zengin olan Livin İzmir projesi içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness gibi birçok aktivite alanı bulunuyor. İzmir konut projesi daire özellikleri olarak akıllı ev sistemi, 5’li ankastre seti, klima ve yerden ısıtma sistemi standart olarak alıcısına sunuluyor. Livin İzmir konut projesinin tamamlanmasının ardından alıcısına yüzde 25 oranında prim sağlaması bekleniyor. İzmir konut projesindeki kira getirilerinin ise 3 bin TL’den başlaması bekleniyor.

İzmir’de konut sahibi olmak isteyenlerin daire bedellerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanılabiliyor. Livin İzmir içinde yaşam 2019 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir