LeventLife konut ve residance projesi

LeventLife konut ve residance projesi Levent'te Kanyon AVM'nin arkasında 950 metrekare arsa üzerinde 17.405 m² inşaat alanında yükseliyor.

Paylaş

LeventLife konut ve residance projesi Levent’te Kanyon AVM’nin arkasında 950 metrekare arsa üzerinde 17.405 m² inşaat alanında yükseliyor. Baray İnşaat tarafından hayata geçirilen proje yatırımcılarına yüksek kazanç imkanı sunuyor.

LeventLife projesinde Bireysel Leventlilik Sistemi’yle 195.000 TL peşinata Levent’te 4.000 TL kira garantili 1+1 rezidans sahibi olmak mümkün oluyor.

Bugün sadece 195.000 TL ödeyin. Aralık 2017’deki teslime kadar taksit ödemeyin. Teslimden itibaren ilk yıl ayda 4.000 TL kira garantinizi alın.

Aylık 7.600 TL taksidinizin 4.000 TL’sini kira garantinizle karşılayın, siz sadece 3.600 TL ödeyin. Taksidiniz sabit kalırken kira geliriniz her yıl artsın, her yıl ödediğiniz taksit daha da azalsın.

İstanbul’un en yüksek kira getirisine sahip bölgesinde yer alan proje, yatırımcısına Levent’te muadili olan projelere oranla daha kısa sürede geri dönüş sağlıyor, hem kiralama hem satışta bugünden kazandırıyor.

LeventLife kazançlı bir proje

LeventLIFE Residence, ulaşım kolaylığı, eşsiz manzarası, hızla değer kazandıran lokasyonu ve yüksek kira getirisi ile Levent’e merhaba diyor. LeventLIFE RESIDENCE’da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse residence seçenekleri bulunuyor.

Projede 58 m2’den 232 m2’ye kadar farklı tercihlere hitap edecek 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse konut seçenekleri var. LeventLIFE Residence; 7/24 güvenlik, resepsiyon, otopark, vale hizmeti, restoran, spor salonu, sauna ve buhar odası, teknik servis, kuru temizleme hizmetleri sunuyor.

Residence’ın yürüyerek 15 adım mesafe yanında bulunan LeventLIFE Office’in ofis seçeneklerinde ise 86 metrekareden 340 metrekareye kadar net ofis alanları yer alıyor.

7/24 güvenlik, seminer odaları, toplantı salonları, sağlık odası, otopark ve vale hizmeti, kat bahçeleri içeriyor. Ayrıca spor salonu, sauna ve buhar odası gibi çalışma hayatını kolaylaştıracak ve stressiz bir iş yaşamı sağlayacak donanıma sahip. Projenin öne çıkan özelliklerinden biri de İstanbul’un göbeğinde trafiksiz ve ulaşım açısından çok rahat bir yaşam sunması.

Levent, Türkiye’nin önde gelen holding ve bankalarının genel merkezleri ile dünya çapında faaliyet gösteren global şirketlerin yer aldığı ticaret merkezi.