Levent No/5 ofis projesi Levent’te yükseliyor

Levent No/5 projesi, Saral ve Altınbaş Holding iştiraki Alsar Gayrimenkul tarafından İstanbul'un ofis merkezi Levent'te hayata geçiriliyor.

Paylaş

Levent No/5 ofis projesi, Saral ve Altınbaş Holding iştiraki olan Alsar Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Levent No\/5 projesinde ön satışlar başladı.

İstanbul’un en iyi ofis projelerinin yükseldiği lokasyonlardan biri olan Levent’te yeni bir proje daha yükseliyor. Bu prestijli ofis projelerinden biri olan Levent No/5, İstanbul Levent’te hayata geçiyor. Projede 90 adet ofis ile 13 ticari ünite yer alıyor. Levent No/5 tek blok halinde yükseliyor. Projede boyutları 80 ile 4 bin metrekare arası değişen ofisler bulunuyor.

Projede yer alan ofis fiyatları 350 bin dolardan başlayan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projenin sosyal olanakları içerisinde; restoran, otopark ve güvenlik mevcut. Ofis teslimlerinin Mayıs 2018’de yapılması planlanıyor. Levent ofis projesi, Levent’te Büyükdere Caddesi’nde yer alıyor. Proje toplu taşımaya yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Levent No/5 fiyatlar

Levent ofis projesinde 24 bin metrekare satılabilir alan var.  Projenin tamamı ticari olarak tasarlandı. 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Levent ofis projesindeki ofislerin metrekare birim fiyatı 2 bin 800 dolarla 4 bin 600 dolar arasında değişiyor.

Zemin +6 kat olarak tasarlanan Levent No/5’te 350 araçlık otopark, avlu alanı, eczane, kuaför, kafe ve restoran mevcut. Dükkan fiyatlarının metrekare bazında 3 bin 900 dolar ile 5 bin 500 dolar arasında değiştiği projede kişiye özel ödeme planlarıyla ofis ve dükkan sahibi olunabiliyor.