Lens İstanbul Kurtköy’de hayata geçiyor

Lens İstanbul konut projesi İstanbul’un Anadolu yakasında Pendik Kurtköy’de Lens Yapı tarafından inşa ediliyor.

Paylaş

Lens İstanbul konut projesi İstanbul’un Anadolu yakasında Kurtköy’de Lens Yapı tarafından inşa ediliyor.

Kurtköy Lens İstanbul projesinde 1.162 daire ve 85 dükkan olacak.

6 blok olarak tasarlanan Lens İstanbul Evleri projesi 33 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Lens İstanbul ödeme planı kapsamında 60 ay sıfır faizle ya da 120 ay 0,70 faizle taksitli ödemeler yapılıyor.

Lens İstanbul Kurtköy fiyat listesi 208 bin TL’den başlayarak değişiyor. Lens İstanbul projesinde teslimler 24 ay sonra gerçekleştirilecek.

Teknopark ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumda yer alan Lens İstanbul projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 normal ve loft daire seçenekleri bulunuyor.

Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan proje, TEM Otoyolu’nun ve Metro İstasyonunun hemen yanı başında bulunuyor. Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirler arası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunuyor.

Lens İstanbul Kurtköy hakkında

Kapılarını dış dünyaya kapatmayan anlayışıyla farklı bir bakış açısı getiriyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire seçenekleri sunan 1162 rezidans dairesiyle genç ve dinamik bir yaşam vadediyor. Monotonluktan uzak ve sıra dışı mimarisiyle hayatınıza bambaşka bir alternatif katıyor.

Seçkin mimarisi, ince tasarım anlayışı ve kaliteli malzemeleriyle birinci sınıf bir yaşam tam karşınızda duruyor. ‘Gencim, daha önümde uzun yıllar var.’ diyorsanız o uzun yılları mutluluğu beklemekle geçirmeyin. Bahçesi, peyzajı, saunası, fitness salonu ve spa’sıyla bu yepyeni tarza hemen geçin.

Kreşiyle, yeşili ve doğasıyla çocuklar için güvenli gelecek. Güvenli ve huzurlu yürüyüş yollarıyla küçükler için de güvenli gelecek burada. Ayrıca sınırları içerisindeki kreşiyle de yarınlarımız olan çocukların mutluluk garantisi. Aydınlık ve ışık alan yapısıyla ferah bir dünyaya davet ediyor.

Burada Alışveriş Merkezi ayrıcalığına sahip olacaksınız. 85 cadde dükkanıyla sizi ihtiyacınız olan her şeye bir çırpıda ulaştıracak. Lens Çarşı da özlediğimiz semt dükkanları eski tadında faaliyetlerini sürdürüyor. Mahalle kültürünün yansıması olan bu dükkanlarda alışveriş yapmak çok keyifli.

Üniversite, teknopark, hastane, bankacılık üssü… Hepsi çevresinde. İstanbul’un en keyifli üniversite kampüsleri yakınınızda. Teknolojik özgürlük yaşatan Teknopark yürüme mesafesinde. Türkiye’nin önde gelen sanayi tesisleri, şirket genel merkezleri, bankacılık üsleri ve hastaneler hemen yakın çevresinde.

Spor, eğlence ve aktivite dolu enerjik bir dünya. Çocuk ve yetişkin ayrı kapalı havuzlarıyla yaz kış yüzme keyfi sizi bekliyor. Hama ve saunasında günün yorgunluğunu atacak, fitness salonunda daima zinde kalma imkanına kavuşacaksınız.