Lavinya City Büyükçekmece Mimar Sinan’da

Kullar İnşaat tarafından Büyükçekmece Mimar Sinan'da hayata geçirilen Lavinya City Büyükçekmece 'nin en değerli konut projelerinden biri olmaya aday.

Paylaş

Kullar İnşaat tarafından Büyükçekmece Mimar Sinan’da hayata geçirilen Lavinya City Büyükçekmece ‘nin en değerli konut projelerinden biri olmaya aday.

Büyükçekmece’nin en değerli lokasyonu Mimarsinan’da konumlanan Lavinya City ile ihtiyacınız olan her şey yanı başınızda olacak.

Seçkin okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, bağlantı yolları ve ulaşım avantajları gibi hayatınızı kolaylaştıracak tüm detaylarla yaşam daha da güzelleşecek.

Denize 2 dakika uzaklıkta yer alan Lavinya City Büyükçekmece, Corner Life Alışveriş Merkezi, Atirus Alışveriş Merkezi, Marmara Park Alışveriş Merkezi, Media Markt Teknoloji Market’e çok yakın.

Ayrıca Tüyap Fuar Alanı gibi sosyal imkanlar, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Büyükçekmece Kolan Hastanesi’ne de yakın.

Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı’na kolay ulaşım, E5 Karayolu, E6 Çatalca gişeler ve 3. Köprü bağlantı yolları gibi ulaşım avantajları Lavinya City’le yanı başınızda olacak.

Mavi ve yeşili kucaklayan Mimarsinan sahili

Büyükçekmece Belediyesi’nin devam etmekte olan projesi ile yaklaşık 200 bin ağaç ve yeni yapılacak olan kumsallarla, İstanbul’un kesintisiz en büyük sahillerinden biri Mimarsinan’da hayata geçiyor.

Lavinya City’nin avantajlı konumu sayesinde, evinizden çıktığınız anda muhteşem bir sahile adım atacak, yeşilin huzur verici etkisi ve mavinin büyüleyiciliğiye karşılaşacaksınız.

Lavinya City Büyükçekmece hakkında

Mimarsinan’da, toplam 22.877 m2 arsa üzerine kurulu Lavinya City, 77.800 m2 inşaat alanı ve 17.000 m2 peyzaj alanıyla kendinizi gerçekten evinizde hissedebileceğiniz bir yaşam sunuyor.

Lavinya City’de, yüzde %80 deniz manzaralı daireler, yemyeşil peyzaj alanları, sosyal imkanları ve ulaşım avantajlarıyla alışkanlıklarınızı değiştirecek yepyeni bir hayat başlıyor.

Sadece kendinize ayıracağınız boş zamanlar için en küçük detayına kadar düşünülen sosyal aktivite alanlarıyla, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Minyatür futbol sahası
Yarı basket sahası
Kids Club
Hobi odası
( Bilardo ve masa tenisi )
60 koltuklu cep sineması
Fitness
Sauna Hamam ve buhar odası
Kapalı otopark
Yerden ısıtma
24 saat sıcak su
Jeneratör

Lavinya City konfor ve fonksiyonelliği ön planda tutan mimarisiyle evinizde huzurlu bir yaşamın tadını çıkarırken, küçük detaylarla da hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Compact Laminat dış cephesiyle, ekstra etkili hava koruması; ısıya, donmaya, suya ve buhara daha dirençli, rutubet, ısı kaybı ve ısı farklılıklarını önleyen bir yapı sunuyor.