La Vie İstanbul projesi Küçükçekmece

La Vie İstanbul projesi, Aykar İnşaat, NRN Yapı ve Fourhand Yapı tarafından oluşturulan ANF Proje Ortaklığı imzası ile Küçükçekmece’de Halkalı’da hayata geçiriliyor.

Paylaş

La Vie İstanbul projesi, Aykar İnşaat, NRN Yapı ve Fourhand Yapı tarafından oluşturulan ANF Proje Ortaklığı imzası ile Küçükçekmece’de Halkalı’da hayata geçiriliyor.

La Vie İstanbul projesi İstanbul S. Zaim Üniversitesi’nin yanı başında yer alıyor. Proje hastanelere 3 dakika, Armoni Park ve Arena Park AVM’ lerine 5 dakika mesafede bulunuyor.

La Vie İstanbul projesi biri 10, ikisi 9 katlı olmak üzere 3 bloktan oluşuyor. 48 m2’den 120 m2’ye kadar değişen daire büyüklükleriyle, 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan seçenekler sunuyor.

Projede  21 adet 1+1 daire, 73 adet 2+1 daire ve 15 adet 3+1 daire bulunuyor. Yaklaşık 4.500 m2 alanda  yangın söndürme ve otomatik aydınlatma sistemine sahip kapalı otoparkta her konut için 1 araçlık tahsisli park yeri bulunacak.

La Vie İstanbul projesi

Yürüyüş Parkuru Peyzaj Alanı: Yaklaşık 4.000 m2 alana sahip değişik türde çiçek, peyzaj bitkisi ve ağaç dikili şık armatürlerle aydınlatılmış ve otomatik sulama sistemi ile bakımı yapılabilecek ortak peyzaj alanı oluşturulacak.

Lavie İstanbul adlı projede spor salonu, basket sahası, açık havuz, kapalı havuz, fitness, sauna, çocuk oyun parkı, kameriye, çok amaçlı toplantı salonu bulunuyor.  Her blokta 2’şer adet olmak üzere toplam 6 adet asansör bulunuyor.

Sitenin çevresi ve ortak alanlarında kameralı güvenlik sistemi mevcut olacak. Tüm konutlar ile güvenlik noktaları ve hizmetli konutu arasında bağlantılı görüntülü diafon sistemi ile sağlanacak.

Sitenin tek noktadan yaya girişinde güvenlik noktası otopark giriş ve çıkış noktalarında uzaktan kumandalı ve kamera kontrollü bariyer/kepenk ile sağlanacak.