Kuzey Şehir projesi İzmir Menemen’de

Kuzey Şehir projesi Yücesoy Mühendislik tarafından İzmir Menemen’de hayata geçiriliyor. Projede ön satışlar başladı.

Paylaş

Kuzey Şehir projesi Yücesoy Mühendislik tarafından İzmir Menemen’de hayata geçiriliyor. Projede ön satışlar başladı.

İzmir Menemen’de 30 bin metrekare alan üzerinde yükselen Kuzey Şehir İzmir projesinde toplam 396 konut yer alıyor.

Menemen konut projesinde büyüklükleri 121 ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Kuzey Şehir fiyatları ise 265 bin TL’den başlıyor 750 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Aralık 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Yücesoy Kuzey Şehir İzmir projesi 7 ile 18 katlı 8 bloktan oluşuyor.

Projenin sosyal olanakları oldukça zengin. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, otopark, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, spor alanları, cafe yer alıyor.

Kuzey Şehir gelişen lokasyonda

Son yıllarda kuzey yönünde gelişen İzmir’de Bornova, Karşıyaka gibi şehrin merkezi bölgelerinde artık gelişim zirve noktasına ulaştı.

Bu bölgelerdeki nüfus yoğunluğunun oldukça artmasıyla, İzmir kuzey yönünde gelişmeye başladı. Özellikle Kuzey İzmir aldığı yatırımlarla çok değerlendi.

Çanakkale Otoyolu, Manisa Otoyolu, planlanan Körfez Köprüsü ve İZBAN gibi ulaşım hatları Kuzey İzmir’in değerini arttırdı ve gelişimini hızlandırdı.

Menemen konut projesi Aliağa Petkim, Organize Sanayi Bölgesi gibi birçok ticari merkezin yakınında bulunuyor. Bu bakımdan çalışanlar için iyi bir yaşam alanı, yatırımcılar için de yüksek kazanç imkanı sağlıyor.

Merkezle bağlantısı dakikalara inen Kuzey İzmir’de artık yeni yaşam alanları hızla artıyor.