Kuleli Evleri Şişli Bomonti’de yükseliyor

Kuleli Evleri, Şişli Bomonti'de Yıldırım Yapı Grubu tarafından 3 etaptan oluşacak şekilde 13 bin metrekare arsa alanında inşa ediliyor.

Paylaş

Kuleli Evleri, Şişli Bomonti’de Yıldırım Yapı Grubu tarafından 3 etaptan oluşacak şekilde 13 bin metrekare arsa alanında inşa ediliyor.

İstanbul’un parlayan yıldızı Şişli Bomonti’de Yıldırım Yapı Grubu’nun yeni projesi Kuleli Evleri ile Beşiktaş’a 2, Mecidiyeköy, Nişantaşı ve Taksime 3 dakika mesafedesiniz.

3 Etap’tan oluşan projenin ilk etabı kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan farklı büyüklüklerde satışa sunulan konutların tamamı satılmış olup 261 konut daire sahiplerine teslim edilmiştir.

2016 yılının son çeyreğinde tamamlanacak olan ve satışa henüz sunulan Kuleli Evleri 2. etaba dahil olan; Bomonti, Poyraz I ve Poyraz II 58 m2 –156 m2 aralığında normal ve dubleks dairelerden oluşan 214 adet konuttan oluşuyor.

İnşaat aşamasında olmasına rağmen dairelerin %65’lik kısmı’nın satışı tamamlandı. Kuleli Evleri projesi kapsamında 3. Etap olan “4ada” projesi ise proje aşamasına olup inşaasına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanması planlanıyor. İstanbul’un Bomonti semtinde konumlanan proje 4 adet ada’da toplam 13.464 m2 arsa alanı üzerine planlanıyor.

Kuleli Evleri ulaşım ağının ortasında yer alıyor

Kuleli Evleri Bomonti yaşam alanınızı sadece “ev” ile sınırlı bırakmayıp, evinizin kapısını hayatın içine, şehrin merkezine açıyor.  Avrupa yakasının önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine, üniversitelere, hastanelere yakınlığı ve rahat ulaşımı sayesinde İstanbul’un trafiğine uzak bir yaşam sunuyor.

E5 Karayoluna 1 km, Metro Durakları ; Osmanbey, Perpa, Mecidiyeköy 1 km, Beşiktaş’a 2 km, Nişantaşı’na 3 km, Taksim’e 2 km, Kağıthane’ye 2 km, Bomonti – Beşiktaş Tüneline 500 m, Çağlayan Adliye Saray’ına 1 km.

I. Etap’ta 2400 m2 , II. Etapta 1800 m2 olmak üzere toplamda 4200 m2 kapalı sosyal tesis var. Bu tesislerde fitness, pilates, soyunma odaları, tv internet odaları, çocuk oyun alanları, sergi ve konferans salonları, toplantı salonları bulunuyor.